RU

ГК "ЛІГА" розширює присутність на ринку недержавного пенсійного забезпечення pr

26.05.2021, 10:21
ГК

На правах партнерства

Адміністратор пенсійних фондів "Ліга Пенсія", що представляє напрям недержавного пенсійного забезпечення Групи Компаній "ЛІГА", придбав 100% прав власності Відкритого недержавного пенсійного фонду "Гарант-Пенсія". Це вже другий НПФ у портфелі компанії, першим у 2018 році став ВНПФ "Взаємодопомога".

Група Компаній "ЛІГА" успішно розвиває напрям недержавного пенсійного забезпечення, розширюючи присутність компанії "Ліга Пенсія" на ринку,  активно використовуючи інноваційні інструменти та своєю проактивною позицією стимулюючи розвиток всієї галузі.

"Ми продовжуємо інвестувати у недержавне пенсійне забезпечення, тому що віримо у цінність цих інструментів для успішного розвитку українського суспільства та держави. Ми бачимо позитивну динаміку на ринку та своїми інвестиціями підтверджуємо власну віру у перспективність цього бізнесу і необхідність ринкової альтернативи солідарній пенсійній системі", – переконаний Дмитро Бондаренко, Генеральний директор Групи Компаній "ЛІГА".

Анонсоване запровадження системи обов’язкових пенсійних накопичень стане серйозним поштовхом для активізації всіх учасників цієї сфери. Український ринок недержавного пенсійного забезпечення перебуває у зародковому стані, тому зараз найкращий час для інвесторів заходити на цей ринок, стверджують у "Ліга Пенсія".

Придбання другого НПФ дозволить "Ліга Пенсія" розширити пропозицію для клієнтів, залучивши аудиторію, зацікавлену у валютних інструментах. Компанія активно впроваджує інновації, надаючи новий рівень послуг для клієнтів і максимально діджиталізуючи всі сервіси. В кінці квітня НПФ "Взаємодопомога", адміністратором якого є "Ліга Пенсія", придбав до інвестиційного портфелю акції американської компанії Apple Inc., ставши першим українським НПФ, що інвестував у акції іноземних емітентів.

У 2019 році "Ліга Пенсія" стала одним із засновників Всеукраїнської Асоціації Недержавних Пенсійних Фондів, яка наразі активно взаємодіє і з регулятором, і з учасниками ринку.

У ГК "ЛІГА" цей напрям розглядають не лише як бізнес, а також як соціальний внесок в реалізацію стратегії гідної старості в Україні. "Ліга Пенсія" проводить активну просвітницьку роботу із залученням медіа та лідерів думок про важливість системи недержавного пенсійного забезпечення, переваги якого давно оцінили жителі розвинених країн.  Комплексно питаннями покращення життя людей пенсійного віку та системних змін у цьому напрямі займається благодійний фонд Let’s Help!, заснований родиною Бондаренків у рамках програми корпоративної соціальної відповідальності ГК "ЛІГА".

Група Компаній "ЛІГА" – це об’єднання незалежних сучасних інноваційних компаній, які успішно функціонують на різних ринках з 1991 року. До структури ГК "ЛІГА" входять: найбільший в Україні розробник інформаційно-правових і сервісних рішень "ЛІГА:ЗАКОН", Управляюча Компанія "ЛІГА", медіа-холдинг LIGAMEDIA, консалтингова група JUSCUTUM, міжнародний благодійний фонд Let’s Help!, виробнича компанія MӦBIUS, фінсько-українське підприємство LAMOR Ukraine, Адміністратор пенсійних фондів "Ліга Пенсія" (ВНПФ "Взаємодопомога" і ВНПФ "Гарант-Пенсія"), AI-платформа для моніторингу та управління репутацією SEMANTRUM, агентство зі створення систем лояльності KETCHUP LOYALTY MARKETING Eastern Europe, одна із найбільших мереж кав’ярень AROMA KAVA, онлайн-сервіс промо-відео Food & Beverages бізнесу ADA , охоронна компанія "Спектр". ГК "ЛІГА" також має низку активів у сфері нерухомості. У 2021 році ГК "ЛІГА" відзначає тридцятиліття із дати заснування.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини