RU

Гігабітний Інтернет по акції від провайдера Мережа Ланет в Києві p

17.08.2020, 16:54
Гігабітний Інтернет по акції від провайдера Мережа Ланет в Києві - Фото

На правах спонсорства

Бурхливий ритм сучасного життя диктує нові правила, за яких потрібна висока швидкість у всьому: не тільки у прийнятті рішень, але й у швидкості підключення до всесвітньої мережі. Часом від того, наскільки оперативно ми можемо знайти необхідну інформацію, залежить дуже багато всього. На допомогу приходить інноваційне рішення — гігабітний Інтернет.

Безмежні можливості гігабіту

Гігабітний Інтернет на сьогодні стає все більш популярним. У деяких випадках він навіть є невід'ємною необхідністю:

  • під час роботи з великими обсягами інформації, фотографіями та потоковими відео;
  • під час одночасного використання одного джерела зв'язку декількома людьми на декількох пристроях;
  • за вимог створення корпоративної мережі.

На українському ринку наразі існує велика кількість інтернет-провайдерів, що пропонують своїм потенційним споживачам різні умови співпраці, але більшість з них здійснюють підключення на швидкості до 100 Мбіт/с. Проаналізувавши наявні тарифи провайдерів Інтернету, можна зробити висновок, що далеко не завжди оператори зв'язку пропонують виправдане співвідношення ціни і якості. Більш того, не всі акції інтернет-провайдерів домашніх мереж, якими вони залучають нову аудиторію, є дійсно вигідними для клієнта. Деякі акції провайдерів містять у собі приховані доплати, неякісний сервіс або необхідність переплатити двічі.

Зіткнувшись з недобросовісними компаніями, користувачі починають замислюватися щодо пошуку нового провайдера. Щоб не помилитися з вибором і стати клієнтом по-справжньому надійного постачальника зв'язку, варто звертати увагу на такі показники, як швидкість Інтернету, якість сигналу, що передається, наявність позитивних відгуків від клієнтів і прийнятні ціни на послуги.

Переваги гігабітного Інтернету від Мережі Ланет

Високошвидкісне підключення до всесвітньої павутини і виключно якісний зв'язок пропонує Мережа Ланет — надійний інтернет-провайдер. Окрім цього, також можливе здійснення комплексного підключення до послуги кабельного телебачення за прийнятною ціною.

Для своїх нових користувачів провайдер Інтернету пропонує найбільш вигідні умови співпраці. В рамках акції GigaLite ви отримаєте одразу кілька приємних бонусів:

  1. Користування Інтернетом на швидкості до 1000 Мбіт/с.
  2. Отримання кешбеку в розмірі вашої першої виплати на рахунок у додатку Ланет.TV, яким згодом можна буде розплатитися за послуги, що надаються сервісом інтернет-телебачення.
  3. Безкоштовне підключення до мережі.

Таким чином, одноразово заплативши суму в розмірі всього 199 грн, ви зможете насолоджуватися усіма перевагами гігабіту до кінця 2020 року. Певно, на українському ринку не знайти таких вигідних акцій інтернет-провайдерів. Варто врахувати, що дана пропозиція лімітована і діє лише до 24 серпня, тому не проґавте свій шанс.

Стати клієнтом Мережі Ланет і отримати при цьому приємні бонуси завдяки акційній пропозиції ви можете вже зараз. Для цього залиште заявку на сайті компанії, зателефонуйте за номером (044) 500-03-03 або надішліть листа на електронну пошту [email protected].

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини