Газ в обмін на ремонт мереж: схеми облгазів

06.05.2019, 12:27
Газ в обмін на ремонт мереж: схеми облгазів - Фото
ГТС (фото - depositphotos.com)

Облгази вчергове незаконно вимагають гроші зі споживачів

Якщо ви справно сплачуєте за газ, але раптом його постачання припинилося. Не дивуйтеся. Звичайно, така ситуація може статися через реальні технічні проблеми. Але не виключено, що технічні проблеми стають лише приводом, щоб змусити вас заплатити більше. Останнім часом таких ситуацій в Україні побільшало. Стикаються з ними здебільшого мешканці багатоквартирних будинків. Про причини такої ситуації та шляхи вирішення проблеми розповідає Тетяна Бойко, координатор житлово-комунальних та енергетичних програм «Громадянської мережі ОПОРА».

Нова схема від облгазів

З 1 травня 2019 року набирає чинності новий Закон про житлово-комунальні послуги. Його норма визначає, що газопостачання здійснюється виключно на підставі індивідуальних договорів. Також у законі вказано, що виконавець послуги з постачання газу відповідає за якість газу безпосередньо до газової конфорки споживача. Це означає, що технічне забезпечення мереж також здійснює постачальник послуги.

Знайти типові індивідуальні договори газопостачання можна легко на сайті НКРЕКП. Нібито все нормально, але є один нюанс – в цих договорах нічого не сказано про технічне обслуговування внутрішньобудинкових мереж. І тут облгази традиційно користуються правовою невизначеністю задля отримання додаткових грошей з населення. Простими словами – змушують платити за ремонти мереж стільки, скільки самі забажають.

Відповідальний за будь-яку ціну

Єдиним нормативним документом, де згадується технічне обслуговування мереж, є Кодекс газорозподільних мереж. Там йдеться про те, що власник самостійно обслуговує свої мережі, а для забезпечення виконання цього зобов’язання заключає відповідний договір. Проте є також чітке визначення, що мережі належать співвласникам квартир. Це важливо розуміти, для того, щоб оцінити наступну ситуацію: в будинку зникає газ, офіційна причина – аварійна ситуація. Спеціалісти облгазу інспектують мережі і приходять до висновку – щоб відновити газопостачання потрібно провести технічні роботи. За ці роботи, звісно, потрібно додатково заплатити. Бо в тарифі закладені тільки витрати на усунення аварії, а не на ремонт мереж. Оскільки ходити до кожного споживача газу в будинку облгази не хочуть, то активно шукають «відповідальну» особу. Як правило, нею стає голова правління ОСББ. Від людини вимагають підписати договір на проведення технічного обслуговування мереж, а також зібрати на це кошти у мешканців. У середньому будинок на 100 квартир щорічно має сплачувати за такі послуги 8-12 тис гривень. Такі дії облгазів незаконні з кількох причин. По-перше, голова правління ОСББ не має повноважень на укладання даного договору без відповідного рішення загальних зборів співвласників. По-друге, закон чітко говорить, що договір з розподілу природного газу - індивідуальний, а технічне обслуговування - є його частиною, тому повинен укладатися між облгазом і кожним споживачем окремо. По-третє, немає нормативного документу, який би регламентував, а що саме відноситься до технічних робіт.

Як закрити законодавчу шпаринку

Окрім змін в типовий договір на індивідуальне газопостачання, затвердження Міненерго переліку технічних робіт з обслуговування внутрішньобудинкових мереж, потрібно ще унормувати питання розрахунку за проведення таких послуг. На практиці для всіх будинків облгази пропонують типові договори, і незрозуміло, за що повинні сплатити споживачі конкретного будинку. Так не повинно бути. Для кожного будинку потрібен окремий детальний кошторис на проведення технічного обслуговування внутрішньобудинкових  газових систем.

Також потрібні зміни до Кодексу ГРМ, в якому ще досі прописана можливість укладати договори з власником, управителем чи балансоутримувачем (хоча цього визначення в українському законодавстві вже немає). Потрібно чітко прописати дві моделі. Модель 1 передбачає, що за Законом на Оператора ГРМ покладений обов’язок здійснювати технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових систем. Стороною договору у такому випадку є споживач/власник квартири - співвласник багатоквартирного будинку. Модель 2 застосовується тоді, коли співвласники самостійно обрали суб’єкта господарювання  для обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж та уклали з ним договір. У такому випадку сторони домовляються про взаємно вигідні правила.

До того ж необхідна відповідна норма в законі про діяльність НКРЕКП, яка б надавала регулятору право встановлювати граничну вартість робіт з технічного забезпечення. Це потрібно поки в Україні облгази є фактичними монополістами по наданню послуг з забезпечення технічних робіт мереж. Якби таких компаній було 10-15, то ринок регулював би себе сам.

Що робити споживачу?

Допоки законодавчі та нормативні зміни не зроблені, споживачу доведеться тримати оборону самостійно. Варто запам’ятати, що договір, який облгаз нав’язує ОСББ чи управителю  (якщо збори мешканців не надали йому відповідні повноваження) про обслуговування мереж всередині будинку є незаконним.

Якщо облгаз відключив газ через аварію, то в строк не пізніше 2-х робочих днів у містах та 5-ти календарних днів у сільській місцевості має відновити постачання. Оскільки законом чітко визначений граничний строк усунення технічної аварії. Якщо аварія не усунена – це привід написати звернення до Нацполіції та в Прокуратуру. Як показують історії користувачів сайту Газправда масові скарги в НКРЕКП, органи правопорядку, залучення ЗМІ, дають свої результати – технічні проблеми усуваються, газопостачання відновлюється.

Даний матеріал підготовано в рамках партнерського проекту ProГаз, за підтримки Федерації роботодавців нафтогазової галузі 

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииКогда дети молчат. Как выжить после изнасилования