RU

Галина Шабшай: Під час кризи захищайте свої інвестиції і підвищуйте особисту ефективність p

13.10.2020, 17:09
Галина Шабшай: Під час кризи захищайте свої інвестиції і підвищуйте особисту ефективність - Фото

На правах спонсорства

З точки зору траблшутера. Що відбувається зараз у світі?

Зараз все людство живе за Льюїсом Керролом. І ніхто не знає, наскільки глибока ця "кроляча норa кризи".

Ми живемо в дивовижний час – непередбачуваний, але вкрай цікаве. Зону турбулентності проходять всі сфери життя людини – бізнес, сімейні відносини, особиста реалізація. Все розвивається за непередбачуваним планом і практично єдине, що може допомогти пройти цю зону турбулентності з перемогою – це здатність швидко орієнтуватися в ситуації з опорою на внутрішні ресурси.

Галино, яку пораду Ви дасте власникам бізнесу?

У цей дивовижний час варто переглянути свої старі моделі поведінки, і взаємин з людьми, колишні схеми та алгоритми ведення бізнесу. І зараз, як ніколи актуально треба спиратися на внутрішні ресурси і активувати свої потенційні Можливості.

За часів турбулентності ринку кожен власник бізнесу повинен бути траблшутером! Траблшутером своєї Сім'ї та Бізнесу.

Хто такий траблшутер, як траблшутер працює в сім'ї і бізнесі?

Траблшутер – це радник високого класу з особистої ефективності, бізнесу і сім'ї. Траблшутер – це вбивця проблем, який потрапляє в ціль, який допомагає бачити, що горизонт – це тільки початок. І створює алгоритм кроків до Вашої мрії. Тому такою людиною зараз вигідно або бути або співпрацювати з нею.

Траблшутер – це нестандартно мислячий власник бізнесу, який швидко приймає ефективні рішення. Він робить ходи, які складно прорахувати.

Траблшутер використовує мислення 4D. Мислення 4D – це когнітивна навичка, яка є найефективнішою для процесу прийняття нестандартних рішень і управління бізнесом в епоху сингулярності.

Розкажіть, будь ласка, як відбувається Ваша перша зустріч з клієнтом, який приходить на індивідуальну консультацію?

Ми зустрічаємося з клієнтом в перший раз – знайомимося. Ми розмовляємо 15 – 30 хвилин щиро, відповідно до тієї кількістю цілей, які він хоче досягти в бізнесі, сім'ї або особистому розвитку. Потім я навчаю клієнта технології 4D.

4D – це нове мислення, яке позбавить Вас від коуч-залежності. Мислення 4D – одна з найуспішніших розробок Shabshai Technology.

Якщо Ви вмієте мислити в 4D, то Ви можете бачити як буде розвиватися в часі Ваш бізнес або життєвий сценарій. Ви зможете бути автономним і спиратися на власні ресурси.

Правильний аналіз минулого допомагає краще зрозуміти, де були прийняті не вірні рішення і який наступний хід необхідно зробити для виходу з ситуації. Що ж стосується майбутнього, то за допомогою інноваційних технологій Shabshai Technology з'являється можливість побачити майбутнє свого бізнесу, своєї сім'ї, своїх дітей і організувати його найкращим чином.

Ви мрію клієнта втілюєте в реальність. Як ви це робите?

Ми прописуємо сценарій і реалізуємо його разом з клієнтом до результату.

Методики Shabshai Technology ми застосовуємо і як траблшутери. Я займаюся питаннями особистої ефективності та бізнесу, а мій чоловік Юхим Шабшай, найскладнішими ситуаціями, які виникають в сім'ях.

В результаті нашої командної роботи у клієнта виникає гармонія і баланс між бізнесом і родиною.

Як відбувається Ваш пошук вірного рішення для клієнта?

Спочатку ми разом з клієнтом занурюємося в ситуацію і робимо глибокий аналіз ситуації. В результаті – отримуємо бачення всіх можливостей і слабких сторін. Як щодо самої ситуації, так і особистостей, які є її учасниками.

Наприклад, зараз найбільш затребуваним з замовлень, ТОП 1 – є глибока діагностика особистої ефективності власника бізнесу. На другому місці – діагностика свого бізнесу. – На третьому місці – власники замовляють діагностику своєї команди і конкурентів. Дуже часто партнери по бізнесу, спів фаундери – замовляють глибокий аналіз своєї бізнес-ситуації. А також аналіз сильних і слабких сторін одне одного.

Тому що, якщо для Вас важлива безпека і Ви захищаєте свої інвестиції, Вам необхідно розуміти, з ким ви йдете в бій або вже знаходитесь у бою.

Глибокий аналіз партнера – це розумне вкладення коштів. Тому що Ви, розуміючи людський фактор, будете готові до всього. І діяти будете ефективно, маючи відразу кілька сценаріїв розвитку ситуації.

Приклад з моєї практики. Фаундери однієї з великих компаній опинились в конфліктній ситуації. І на кону була життєздатність їхнього бізнесу. Коли я занурилася в цей конфлікт, то зрозуміла що причиною є конфлікт особистих інтересів кожного з них. Через це вони не могли домовитися, втрачали нові можливості, які їм давали час і ринок. А сам бізнес був на межі розвалу.

Я зробила діагностику особистої ефективності кожного власника і знайшла спосіб об'єднати їхні інтереси. Створила сценарій ефективних взаємовідносин ФАУНДЕР в процесі прийняття рішень.

В результаті фаундери помирилися, бізнес врятували, відкрили нові напрямки в бізнесі, які дали 100 відсотків прибутку на вкладені інвестиції. У цьому прикладі особистий фактор безпосередньо вплинув на фінансовий результат компанії.

Розкажіть докладніше, що відбувається після аналізу ситуації або партнера?

Ми прописуємо кілька сценаріїв для вирішення ситуації. Потім разом з клієнтом визначаємо, за яким сценарієм ми діємо. А які залишаємо, як запасні плани. Визначившись з планом дій за сценарієм – ми його супроводжуємо до результату.

Чи бувають випадки, коли Ви відмовляли клієнтам в допомоги? І якщо так, то з яких причин?

Так, ми працюємо не з кожним клієнтом, який приходить до нас із запитом. Ми не співпрацюємо з клієнтом в тому випадку, якщо його цілі несуть загрозу для життя людини, бізнесу або Сім'ї.

Принцип – "Не нашкодь" ми вважаємо правильним критерієм при ухваленні рішення про співпрацю.

Якщо говорити в цілому – чим ми займаємося – це рефреш мислення і застарілих моделей мислення і відносин. Ми допомагаємо людині отримати оновлену версію себе. Власникам бізнесу – рефреш мислення дозволяє відокремитися від "операційки" і зайнятися більш масштабними проектами.

Галино, розкажіть про методи Вашої компанії

Shabshai Technology використовує різні технології, які підвищують коефіцієнт мислення (IQ), емоційний інтелект (EQ), а також коефіцієнт здоров'я тіла (VQ). Все це описано в понад 40 книгах, авторами яких є я і мій чоловік.

Збільшення обсягів пам'яті – один з основних напрямків нашого бізнесу. Компанія використовує різні методики: для власників бізнесу, для людей похилого віку, для жінок і дітей.

Власникам бізнесу рефреш мислення дозволяє відокремитися від "операційки" і зайнятися більш масштабними проектами. Людям старшого покоління методи Shabshai Technology продовжують здорову старість без хронічних захворювань, деменций, склерозу та інших недуг.

Місія компанії Shabshai Technology – це допомогти власникам бізнесу відновити баланс між бізнесом і родиною. Друге – навчити як можна більшу кількість людей інноваційним методам мислення. І третє – зробити майбутнє наших дітей і онуків щасливим і успішним.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини