RU

Фінансовий сервіс MyCredit отримав нагороду FinAwards 2021 p

21.05.2021, 20:34
Фінансовий сервіс MyCredit отримав нагороду FinAwards 2021 - Фото

21 травня відбулася 4 щорічна церемонія нагородження кращих фінансових компанії в реалізації продуктів, передових технологій і клієнтських сервісів FinAwards 2021.

 

Співзасновник фінансового сервісу MyCredit Роман Катеринчик на сторінці фейсбук розмістив фото з новою нагородою – статуеткою FinAwards 2021 "ЛІДЕР РЕЙТИНГУ МІКРОФІНАНСОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ" і подякував команді та клієнтам за результат.

 

Друга перемога фінансового сервісу MyCredit – ПРОВІДНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІННОВАЦІЇ КАТЕГОРІЇ МФО.

"Вітайте!

 

 Взяли нагороду в рейтингу Фінансових компаній FinAwards 2021, який організовує портал Finance.ua.

 

 Спасибі нашим клієнтам за те, що вибрали нас!  Дякую команді за тисячі годин роботи над сервісом, нічні деплоі і стійкість під час карантину!

 

 Сьогодні 2 місце з 30 учасників рейтингу, а значить мотивація і привід їхати в офіс і шукати "Що можна поліпшити!".

 

 Скоро будемо першими!"

Переможці номінації визначалися шляхом голосування журі, експертної групи редакції сайтів Мінфін, Finance.ua і відкритого голосування читачів сайту. Щоб уникнути накрутки голосів на сайті встановлена експертиза на бот-трафік.

 

Засновники премії сайти про фінанси та інвестиції Minfin.com.ua і Finance.ua. Організатор премії – конференц-майданчик фінансів і технологій – BankOnline.

Вперше цього року до участі запрошуються мікрофінансові та страхові компанії.

 

Фінансовий сервіс MyCredit неодноразово отримував престижні нагороди за версією PaySpace Magazine ("Зірка якості 2017", "Краще підприємство країни 2017", "Кращий сервіс онлайн-кредитування 2018").

За результатами 2020 року MyCredit зайняв місце №1 в рейтингу порталу Finance.ua, отримали нагороди "Проект року" та "Краща команда контролю якості" від DzWINNER.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини