Фахівці УДЦР отримали подяку у сфері інформезпеки держави p

25.09.2018, 17:56
Фахівці УДЦР отримали подяку у сфері інформезпеки держави - Фото

В Департаменті контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки висловили вдячність фахівцям УДЦР

На правах реклами

Днями в Українському державному центрі радіочастот відбулася робоча зустріч представників НКРЗІ, Служби безпеки України, УДЦР та окремих провідних операторів телекомунікацій з обговорення питань протидії нелегальній термінації трафіка.

В ході зустрічі учасники розглянули питання щодо посилення взаємодії регулятора, правоохоронних органів, держпідприємства та операторів у виявленні та усуненні порушень на телекомунікаційних мережах.

Присутні на зустрічі відзначили, що в Україні здійснюється чимало порушень у сфері інформаційної безпеки. У регіонах України виявляється ще чимало фактів створення неконтрольованих каналів міжнародного зв’язку, а також обмеження телефонного трафіку, який направляється із порушенням встановленого порядку маршрутизації. Зазначалося, що неодноразово у заходах із забезпечення інтересів держави брали участь представники Українського державного центру радіочастот, які здійснюють вимірювання телекомунікаційних мереж. Результати протоколів вимірювань часто використовуються замовниками як доказова база для розслідувань вказаних порушень.

Під час заходу представник Служби безпеки України передав УДЦР лист-подяку від Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки в якому висловлена вдячність фахівцям УДЦР за плідну взаємодію з питань вимірювання телекомунікаційних мереж та виявлений при цьому високий професіоналізм.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих