RU

Ігор Ніконов: Європейська освіта в Україні - реальність p

03.09.2018, 11:35
Ігор Ніконов: Європейська освіта в Україні - реальність - Фото

На правах реклами

1 вересня 2018 року компанія KAN відкрила надсучасний інноваційний навчальний заклад «Гімназію А+» на території житлового комплексу «Комфорт Таун». Урочисто перерізали стрічку засновник компанії KAN Ігор Ніконов, його дружина, засновниця освітньої мережі «А +» Іванна Ніконова та директор мережі освітніх закладів «А +» Тетяна Курмаз.

«Гімназію А+» було створено разом з талановитою командою архітекторів бюро ARCHIMATIKA, яка багато років співпрацює з девелопером. KAN вже має мережу успішно діючих освітніх закладів у місті Києві. Початкова школа, дитячий садок, дитячий клуб, Академія спорту та Академія сучасної освіти працюють вже не один рік і створюють у житлових проектах від KAN додаткові переваги комфортного середовища для життя.

«Можна сміливо сказати, що з точки зору архітектурної концепції іншого подібного об’єкту в Україні не існує. Теоретично було можливо відмовитися від таких надскладних деталей. Та якщо ми з ARCHIMATIKA вже вирішили створити виразну, магнетичну будівлю, - свого роду домінанту для цілого мікрорайону, - то ми повинні були знайти і рішення для її реалізації» , - зазначив засновник компанії KAN, Ігор Ніконов.

Це перша школа з унікальним великим стадіоном аналогів якому ще немає в Україні. Професійне футбольне поле розміром 40Х60 метрів для тренування учнів та проведення змагань міжнародного рівня з трибунами для вболівальників. Також гімназія має 3 інноваційні багатофункціональні спортивні зали різного призначення: великий зал для командних видів спорту, зал для художньої гімнастики та єдиноборств, хореографічний зал. Окремої уваги вартує outdoor гімнастичний комплекс та баскетбольний майданчик(може використовуватися для волейболу, бадмінтону і т.д.), бігові доріжки с професійним покриттям, стіна для скелелазіння та інше. На зовнішньому дитячому майданчику встановлено унікальний комплекс дитячих спортивно-розважальних атракціонів, на фоні яких навіть дорослому хочеться зробити фото.

Ще одна з інноваційних рис «Гімназіі А+»- це можливість проведення занять на свіжому повітрі. На спеціально облаштованому зеленому майданчику діти та їх батьки мають можливість відвідати класи з малювання, поезії та йоги на свіжій травичці з видом на ландшафтний парк. До речі, унікальні хвойні дерева та сакури для нього було привезено з кращих розплідників України і Німеччини.

«Гімназія А+» є повністю автономною, незалежною від системи централізованого міського опалення. Командою KAN було встановлено німецькі теплові насоси і сконструйоване геотермальне поле під стадіоном. Це вперше в Україні, коли настільки масштабна будівля обладнана подібною системою. Також в гімназії встановлено мультифункціональне скло, що регулює прогрів повітря в аудиторіях, у дворі гімназії розміщенні сонячні батареї, функціонує розумне освітлення та працює трирівнева система очищення води. У коридорах використаний спеціальний лінолеум товщиною 5 мм (товщина стандартного - 2,5 мм).

У «Гімназії А +» від KAN Development є їдальня для здорового харчування дитини та затишне кафе, надсучасна цифрова та традиційна бібліотека, шкільний театр, велика концертна зала на 200 осіб, професійний лекторій, студія звукозапису та обладнана сучасними інструментами музична студія. Класи інформатики, біології, хімії та «Science lab» з професійним лабораторним обладнанням, якому позаздрять навіть сучасні вчені. Для батьків у гімназії передбачено зручний паркінг , у тому числі електрозарядні станції для автомобілів та велосипедів.

Також у школі розроблена унікальна програма, завдяки якій батьки онлайн будуть отримувати інформацію щодо успіхів та талантів дитини, що дозволить своєчасно виявити у ній найкращі якості та вміння для майбутнього розвитку та реалізації.

«Гімназія А +» дає своїм учням можливість проводити з користю свій вільний час. Крім академічних знань існує безліч можливостей гармонійного розвитку - заняття спортом, творчістю, вивчення іноземної мови, участь в соціальних проектах», - зазначила засновниця мережі «А +» - Іванна Ніконова.

Треба зазначити, що найближчим часом KAN готує до запуску ще декілька унікальних освітніх проектів мережі «А+», а саме у живому кварталі «Файна Таун», ЖК Respublika та унікальному комплексі Tetris Hall.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини