Енергоатом заалучив кредит на 400 млн грн в ТАСКОМБАНКУ p

17.06.2020, 09:55
 Енергоатом заалучив кредит на 400 млн грн в ТАСКОМБАНКУ - Фото

ТАСКОМБАНК вважає за необхідне підтримувати національні компанії та підприємства, що є стратегічно важливими для держави

На правах спонсорства

На початку червня 2020 року АТ «ТАСКОМБАНК» і Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» розпочали співпрацю, в рамках якої Банк надав підприємству кредит обсягом 400 млн грн. 

ТАСКОМБАНК, як банк з українським капіталом, вважає за необхідне підтримувати національні компанії та підприємства, що є стратегічно важливими для держави. Компанія «Енергоатом» — є основою функціонування ядерної галузі та базою для економіки України. На сьогодні прямо та опосередковано підприємство створює близько 150 тисяч робочих місць на рік і може забезпечувати понад половину потреб держави в електроенергії.

Після перемовин ТАСКОМБАНК уклав кредитний договір з НАЕК «Енергоатом» на суму 400 млн грн, ставши фінансовим партнером підприємства. 

За словами Володимира Дубєя, Голови Правління АТ «ТАСКОМБАНК», сталий розвиток підприємства та енергетичної галузі в цілому обов’язкова складова розвитку держави. «Ми раді співпраці та можливості підтримати «Енергоатом» і сподіваємося, що підприємство й надалі забезпечуватиме країну необхідними ресурсами», —  зазначив Володимир Дубєй.

В НАЕК також позитивно оцінюють співпрацю з ТАСКОМБАНКОМ. «Завдяки отриманим коштам компанія змогла у повному обсязі виплатити заробітну плату всім працівникам НАЕК. Ми вдячні ТАСКОМБАНКУ за наданий кредит і сподіваємось на подальше розширення співпраці», прокоментував підписання договору віце-президент НАЕК «Енергоатом» Хартмут Якоб.

 

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих