Експерти та ЗМІ: місце зустрічі p

04.12.2019, 12:52
Експерти та ЗМІ: місце зустрічі - Фото

На правах реклами

Два роки тому в Україні з’явилася онлайн-платформа для журналістів і експертів HelpSMI. Програма допомагає медіа знаходити експертів для коментування матеріалів, колумністів для наповнення сайтів авторськими колонками, гостей на теле- і радіоефіри або інтерв’ю. З іншого боку, завдяки HelpSMI компетентні знавці мають змогу частіше з’являтися у медіа-просторі, ділитися власними думками в рамках редакційних матеріалів та вибудовувати для себе позитивну репутацію.

Як працює і скільки людей користується

На сьогодні послугами HelpSMI користуються більше 5 000 українців (1 000 журналістів і 4 000 експертів). Робота ведеться у форматі “Питання-Відповідь” за 30+ тематичними напрямками (приклади: «Політика», «Економіка», «Бізнес», «Стартапи», «Технології», «Енергетика», «АПК», «Суспільство», «Право», «Медицина», «Психологія», «Освіта», «Стиль життя» тощо). Питання ставлять журналісти, а експерти надсилають відповіді їм на пошту (адреси користувачів зашифровані системою і співпраця стосується виключно теми сформульованого запиту). Для того, щоб почати знайомство із програмою, необхідно зареєструватися на сайті. Після реєстрації журналісти знову заходять на сайт, щоб створити запит. Експерти ж отримують листи на вказану електронну адресу. Представники ЗМІ мають право відхилити коментар або взяти його в роботу, але зобов’язані надсилати лінк на готовий матеріал процитованим експертам.

Хто користувачі і які матеріали випускаються

Завдяки платформі експертів для матеріалів вже неодноразово знаходили інформаційні агенції “Укрінформ”, “Liga net”, “УНІАН”, західноукраїнська ІА “Дивись.info”, видання “Delo.ua”, “Na Chasi”, “Факти і коментарі”, "Сегодня", “MC Today”, “Vgorode”, сайти 24 телеканалу, ICTV, Нового Каналу, регіональні мас-медіа “Полтавське ТБ”, видання “20 Хвилин - Пишеш ти! Коментує Тернопіль” та інші.

Серед експертів завдяки HelpSMI вже процитували представників Нафтогазу, Unit.City, YouControl, HeadHunter Україна, стартапу CryptoGuru.in.ua, юридичної фірми Esquires, медичної клініки “Добробут”, низки профільних міністерств України (приклад: Міністерство енергетики та захисту довкілля), Стратегічної групи радників з підтримки реформ в Україні, Українського інституту майбутнього, представників Асоціації власників малого та середнього бізнесу, Асоціації захисту активів, незалежних консультантів у таких галузях, як психологія, маркетинг і PR, тощо.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю