RU

Експерти розкажуть про те, як досягти успіху під час кризи p

09.11.2020, 16:16
Експерти розкажуть про те, як досягти успіху під час кризи - Фото

На правах спонсорства

Працюєте в галузі Ритейл і FMCG? Бажаєте здобути нові навички і зробити ривок в кар'єрному зростанні? Шукаєте раціоналізаторські ідеї? А, може, замислюєтеся про зміцнення своєї позиції всередині компанії під час кризи? – НАШ МАРАФОН ДЛЯ ВАС!

З 13 листопада по 21 грудня 7 вебінаров, 30 годин практики, 11 експертів.

Реєструйся!!

Марафон із особистісного та кар'єрного зростання "Я та МОЄ кар'єрне зростання під час кризи" – це серія 7 вебінарів з есенцією корисних і практичних знань, які допоможуть Вам зробити ривок у кар'єрі, досягти або зміцнити себе на позиції лідера всередині компанії або ж отримати більш гідну посаду. Наш марафон допоможе Вам підібрати раціоналізаторський проект або ідею щодо оптимізації бізнесу за допомогою ІТ рішень, які Ви зможете запропонувати свій компанії.

Ми поділимося з Вами не лише прикладами ІТ рішень, які допоможуть скоротити витрати й оптимізувати процеси в компанії, але і способами, як представити та продати раціоналізаторський проект всередині компанії, як позиціонувати себе в якості спеціаліста, які навички та знання Вам для цього можуть знадобитися.

Професійні спікери будуть ділитися своїм досвідом у бізнесі та на шляху саморозвитку, мобілізувати та мотивувати своїми прикладами, що обов'язково додасть Вам сил і енергії для ривка, до якого Ви так давно прагнули.

Приєднуйся! Заряджайся! Ставай героєм нашого часу!

Отримай сертифікат проходження тренингу особистісного росту для себе, а для своєї компанії – безкоштовну аналітичну консультацію із впровадження ІТ рішень і вигідну цінову пропозицію!

МАРАФОН "Я та МОЄ кар’єрне зростання під час кризи"

13.11-21.12.2020

Запрошуємо Вас із 13 листопада по 21 грудня взяти активну участь в онлайн марафоні, який буде складатися із 7 вебінарів – 30 годин практики за участі 11 експертів із комунікації, психології, перемовин і спеціалістів лідера ринку із впровадження ІТ рішень у сегменті В2В компанії COMARCH.

ДОПОВІДАЧІ

ДОПОВІДАЧІ COMARCH

Проходь Реєстрацію та ставай героєм нашого часу!

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини