Дубровін: Клієнтами Укргазбанку стали вже 2 млн українців p

28.11.2019, 11:58
Дубровін: Клієнтами Укргазбанку стали вже 2 млн українців - Фото

На правах реклами

Державний Укргазбанк останнім часом наростив обсяг клієнтської бази до 2 млн українців. Такі високі темпи нарощування є свідченням того, що УКРГАЗБАНК забезпечує своїх клієнтів актуальним банківським сервісом та постійно розширює перелік переваг, які вони отримують за користування продуктами банку. Про це розповів перший заступник голови правління УКРГАЗБАНКУ Олександр Дубровін.

«Клієнтів приваблюють створені банком умови обслуговування, найкращі продукти й тарифи, індивідуальний підхід у вирішенні будь-яких питань. Найбільшим попитом серед продуктів банку у наших клієнтів наразі користуються «Екокартка» та депозитна картка «Pro-запас», - перечислив Олександр Дубровін.

Окремим стимулом для українців звернутися до «Укргазбанку» став зокрема запущений ним продукт «KEYcard» – унікальна програма лояльності, яка за розрахунки картками банку в мережі партнерів дозволяє повертати «живі» кошти у вигляді манібеку, а не бонуси чи бали, як це пропонується іншими програмами на ринку.

«Ми пропонуємо клієнтам необмежений розмір манібеку за розрахунки в мережі партнерів. Тобто, більше транзакцій протягом місяця – більший розмір манібеку» - відзначив банкір.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Что вы знаете о психотерапии?