До новорічних свят Sport Life запускає продаж подарункових абонементів p

15.12.2020, 09:30
До новорічних свят Sport Life запускає продаж подарункових абонементів - Фото

На правах спонсорства

Коли головні свята року вже не за горами, саме час починати готувати подарунки. Цукерками, парфумами і новими мобільними телефонами вже нікого не здивувати, це банально і є у кожного. Кращий подарунок – це турбота про своїх близьких, особливо в нинішні часи, коли здоров'я виявилося найважливішою цінністю для кожного з нас.

Щоб кожен українець зміг подбати про своє здоров'я і про здоров'я своїх близьких, найбільша українська мережа спортивних клубів Sport Life пропонує подарункові абонементи на один місяць. Цю акцію Sport Life запустив спеціально до новорічних та різдвяних свят, щоб кожен міг зробити приємний і здоровий подарунок собі і своїм близьким. Для тих, хто тільки хоче почати свої перші кроки в спорті, абонемент на місяць – ідеальний старт!

Для відвідувачів будуть доступні чотири види короткострокових абонементів: Classic, що дозволяє відвідувати групові заняття і тренажерний зал, Classic + басейн, що дозволяє відвідувати ще і басейн, а також карти Premium і Lux & Spa, що дозволяють відвідувати СПА, сауни і отримувати послуги преміального і люксового рівнів. Початкова вартість мережевого місячного абонементу всього 900 гривень. Придбати можливо в офіційного дилера в мережі загазинів Епіцентр або у клубах мережі Sport Life. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю