RU

DJI представляє два іноваційні продукти: лідар Zenmuse L1 і камеру Zenmuse P1 p

25.11.2020, 10:45
DJI представляє два іноваційні продукти: лідар Zenmuse L1 і камеру Zenmuse P1 - Фото

На правах спонсорства

Компанія DJI, світовий лідер в області цивільних безпілотних літальних апаратів і технологій аерофотозйомки, представила підвіси Zenmuse L1 і Zenmuse P1 для своєї флагманської комерційної платформи дронів Matrice 300 RTK. Лідар DJI Zenmuse L1 радикально змінює стан справ в галузі, забезпечуючи більшу ефективність при доступній ціні без шкоди для якості і точності даних. Повнокадрова камера зі змінними об'єктивами Zenmuse P1 встановлює нові стандарти якості і точності аерофотозйомки.

"З появою в лінійці продуктів DJI лідара Zenmuse L1 і камери Zenmuse P1 ми отримали можливість запропонувати корпоративним клієнтам повністю інтегроване комплексне рішення. Доступний за ціною лідар ідеально підходить для роботи з кращим комерційним дроном DJI Matrice 300 RTK. Там, де потрібен збір точних геопросторових даних, цей комплект забезпечить швидку і якісну роботу без зайвих фінансових витрат. Повнокадрова камера зі змінною оптикою Zenmuse P1 забезпечує недоступний раніше рівень якості." – підкреслив керівник департаменту інфраструктурних та агро-рішень DJI | QUADRO.UA Валерій Євтушенко.

Zenmuse L1 – перше лідарне рішення DJI для аерозйомки

В процесі аерозйомки лідар грає дуже важливу роль. В умовах слабкої освітленості або на ділянках з густим листям, де традиційні методи фотограмметрії за допомогою дронів не працюють, лідар дозволяє швидко отримати точні моделі складних структур у вигляді хмар повнокольорових точок.

DJI Zenmuse L1 об'єднує потужний і надлегкий модуль лідара Livox з кутом огляду 70°, високоточний IMU і 20-мегапіксельну камеру з 1-дюймовою CMOS-матрицею і механічним затвором на 3-осьовому стабілізованому підвісі. Zenmuse L1 створює повнокольорові моделі хмар точок в режимі реального часу або дозволяє отримувати дані хмар точок на великій площі (до 2 км2) в польоті. Простота і швидкість збору якісних лідарних даних безпрецедентні завдяки продуктивності 240 000 точок в секунду і дальності виявлення до 450 метрів. Модуль підтримує як режим лінійного сканування, так і режим неповторюваного сканування, унікальну технологію, розроблену Livox. Це забезпечує повне охоплення обраної області за дуже короткий час і дозволяє пристрою збирати дані в будь-якому напрямку, а не вздовж певної площині.

При використанні Zenmuse L1 з флагманською комерційною платформою дронів DJI Matrice 300 RTK і геодезичним програмним забезпеченням DJI Terra, клієнти отримують закінчене і універсальне рішення, яке надає користувачам тривимірні дані в реальному часі, ефективно фіксує деталі складних структур і створює високоточні моделі. Завдяки ступеня захисту IP44 Zenmuse L1 може працювати в дощ або туман, а активний метод сканування лідара дозволяє виконувати роботу навіть в умовах слабкої освітленості.

Унікальний метод неповторюваного сканування лідара Livox дозволяє пристрою збирати дані в будь-якому напрямку, що дуже важливо для картографічних додатків. Лідар здатний легко "проникати" крізь рослинний покрив і листя. У сільському і лісовому господарстві будуть вельми корисні дані про щільність рослинності, її кількість і тенденції зростання. Співробітники служб екстреного реагування зможуть використовувати інформацію з хмар повнокольорових точок для прийняття обґрунтованих рішень. DJI Zenmuse L1 стане незамінним помічником в зоні особливого ризику або небезпечному середовищі, що часто необхідно в нафтогазовій, гірничодобувній галузях і енергетиці.

Zenmuse P1: ефективність, точність, універсальність

Нова камера Zenmuse P1 завдяки комбінації повнокадрового сенсора, змінних об'єктивів з фіксованою фокусною відстанню 24/35/50 мм з байонетом DJI DL і 3-осьового стабілізованого підвісу забезпечує істотне поліпшення якості фотограмметрії.

Високочутливий 45-мегапіксельний сенсор з малим рівнем шуму здатний робити фото кожні 0,7 секунди, що дозволяє покрити до 3 км2 за один політ.

Механічний затвор і нова система TimeSync 2.0, яка синхронізує час між модулями на рівні мікросекунд, дозволяють Zenmuse P1 оцифровувати дані з сантиметровою точністю, враховуючи поправки координат і орієнтації в просторі в реальному часі.

Функція Smart Oblique Capture підвищує ефективність роботи до 7,5 км2 в день, оскільки підвіс повертає камеру на потрібні для знімання кути автоматично, а на кордонах області зйомки камера робить тільки потрібні для реконструкції кадри. Продуктивність на етапі постобробки збільшується на 20-50%.

Зручне управління даними

  • Файли результатів місії автоматично зв'язуються з назвою і часом місії.
  • Централізоване сховище фотографій, даних GNSS і файлів TimeStamps.MRK.
  • Метадані зображення містять внутрішні і зовнішні параметри камери, а також статус РТК.

Якість зібраних даних можна перевірити відразу після польоту, оцінивши інформацію про координати і кількість відзнятих кадрів, а також статус RTK і точність позиціонування.

Доступність

DJI Zenmuse L1 почне поставлятися в Україну з січня 2021 року, а Zenmuse P1 – з березня 20121, Попередні замовлення на Zenmuse L1 та Zenmuse P1 вже приймає компанiя QUADRO.UA.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини