RU

Дивитися ТБ онлайн без прив'язки до місця та часу? З Ланет.TV це легко! p

28.09.2020, 08:30
Дивитися ТБ онлайн без прив'язки до місця та часу? З Ланет.TV це легко! - Фото

На правах спонсорства

Високі технології не стоять на місці, ще десяток років тому Інтернет та телебачення були ніяк між собою не пов'язаними та навіть конкурували. Але сьогодні майже кожен канал має свій сайт, існує чимала кількість інтернет-сервісів для перегляду ТБ онлайн з ліцензованим контентом, вбудованою телепрограмою та зручною оплатою послуг. Одним з них є сервіс інтернет-телебачення Ланет.TV.

Ланет.TV – сервіс онлайн-телебачення, який дозволяє дивитися канали онлайн на будь-якому зручному пристрої: телевізорі з функцією Smart TV, ПК, ноутбуці, планшеті та навіть смартфоні. Зручний інтерфейс дозволяє швидко знаходити потрібний контент і сортувати його за жанрами й напрямами, а вбудована ТВ-програма допоможе зорієнтуватися серед великої кількості передач і якнайкраще спланувати своє дозвілля. З Ланет.TV ви можете дивитися прямий ефір ТВ каналів онлайн у високій якості без переплат. Чому так? Тому що підписка на кожен канал або медіагрупу окремо коштує чималих грошей, а в додатку інтернет ТБ ви отримуєте доступ до величезного пакету каналів за дуже вигідною ціною, що не перевищує ваш бюджет на передплату. По суті, це інтерактивний телевізор онлайн зі зручною ТВ програмою.

За допомогою додатка ви зможете дивитися ТБ онлайн в зручному для вас форматі: улюблені передачі, серіали та новинки кіно, «гарячі» новини та документальні фільми тощо, адже Ланет.TV є найбільшим каталогом українських і кращих зарубіжних каналів різних жанрів і напрямів від розважальних до пізнавальних. Вибрати потрібний канал і передачу допоможе інтерактивна телепрограма. А для того, щоб дивитися телебачення онлайн з цим сервісом, вам потрібно лише мати доступ до Інтернету.

Як дивитися ТБ через Інтернет? Все просто:

  • завантажте додаток Ланет.TV з магазину Google Play або відкрийте в браузері;
  • зареєструйтеся;
  • авторизуйтеся;
  • оплатіть обраний пакет каналів, виберіть улюблену передачу в програмі ТБ і насолоджуйтеся переглядом!

Важливий момент! Рекомендуємо підтвердити свій номер телефону в сервісі онлайн ТБ, тоді ви отримаєте тиждень перегляду пакета /PRIME з преміальним ТВ-контентом. Також ви можете замовити з 80% знижкою пакет /BAZA – усього за 147 грн за 15 тижнів!

Встановлюйте додаток, вивчайте його переваги та дивіться ТБ онлайн в зручному форматі! З Ланет.TV ви можете дивитися онлайн СТБ, Новий канал, Інтер, 1+1, ICTV, М1, М2, Ентер-фільм, 2+2, НЛО TV, Україна та інші.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини