Дитячому світу 60: 9 фактів про головний дитячий магазин крїни p

29.11.2019, 09:00
Дитячому світу 60: 9 фактів про головний дитячий магазин крїни - Фото

Не здивуємось, якщо ви не знали про жоден із них

На правах реклами

1. Адреси

«Дитячий світ» працював у трьох різних місцях Києва. Перший магазин відкрився у 1959 році на Хрещатику, 28, навпроти Бессарабського ринку. Магазин був площею 875 м², розташовувався на 2 поверхах і мав 7 секцій товарів для дітей. У першому магазині працювало 147 співробітників. У 1963 році міська влада передала «Дитячому світу» приміщення в Пасажі, на Хрещатику, 15. За нинішньою адресою — Малишко, 3 — магазин працює з 1987 року. Усього ж на 1972 рік, разом з філіями, «Дитячий світ» працював за 17 адресами.  

2. Логотип

Логотип «Дитячого світу» — класична дитяча іграшка — коник-гойдалка.

3. Будівля

Будівля ТЦ «Дитячий світ» виконана у вигляді величезної золотої подарункової коробки з алюмінієвих сонцезахисних конструкцій на фасадах. Також будівля нагадує бджолині стільники, символізуючи апетитне місце, куди прагнуть потрапити за смаколиками діти.

4. Масштаб

ТЦ «Дитячий світ» — це найбільший в Україні магазин дитячих товарів. Це п'ятиповерховий торговий центр площею 20 000 м² щастя і радості.

5. Не лише магазин

ТЦ «Дитячий світ» — більш ніж магазин, це дитячий простір. Тут відбуваються дитячі свята та є атракціони, працює океанаріум «Морська казка».

6. Асортимент

У ТЦ «Дитячий світ» 15 000 найменувань іграшок, 10 000 найменувань взуття, одягу і панчішно-шкарпеткового асортименту.

7. Благодійність та відповідальність

Магазин регулярно підтримує дітей у дитячих будинках, пенсіонерів, малозабезпечених і ветеранів. За останні 10 років на благодійність виділили 3,5 млн грн. Також ТЦ «Дитячий світ» регулярно сплачує податки. У 2018 році сума становила 18,9 млн. грн.

8. День захисту дітей

Щорічно 1 червня ТЦ «Дитячий світ» влаштовує свято до Дня захисту дітей. Універмаг запрошує дітей із дитячих будинків та шкіл-інтернатів, влаштовує безкоштовні шоу-програми з тваринами та аніматорами, проводить музичні й спортивні заходи. Крім цього, магазин дарує всім дітям з багатодітних сімей дисконтну карту на 10% на покупку будь-яких дитячих товарів.

9. Три путівки в Буковель

До свого 60-річчя «Дитячий світ» дарує сімейні путівки на трьох до гірськолижного курорту «Буковель» та 2 дитячих комплекти для сноубордичного і лижного спорядження. Для участі у святковій акції купуйте до кінця листопада будь-які товари на 1000 грн у ТЦ «Дитячий світ». Переможців визначать 2 грудня. Деталі акції — на сторінці у Facebook.

Дякуємо за 60 років з нами!

«Дитячий світ» — турбота, перевірена поколіннями!!!

 

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Как хорошо ты знаешь политическую кухню Николаева? Восемь вопросов с призами