RU

Creatio включено до рейтингу найкращих рішень для управління продажами 2021 року p

06.05.2021, 13:30
Creatio включено до рейтингу найкращих рішень для управління продажами 2021 року - Фото

На правах реклами

Міжнародна аналітична агенція Forrester Research опублікувала дослідження світового CRM-ринку у сфері управління продажами за 2021 рік. За результатами дослідження CRM-систему Creatio від Terrasoft Ukraine включено до десятки найкращих рішень для управління продажами — вона зайняла місце у категорії найсильніших розробників (Strong Performers).

Міжнародна аналітична агенція Forrester Research опублікувала дослідження світового CRM-ринку у сфері управління продажами за 2021 рік — The Forrester WaveTM: Sales Force Automation Solutions, Q2 2021. За результатами дослідження CRM-систему Creatio від Terrasoft Ukraine включено до десятки найкращих рішень для управління продажами — вона зайняла місце у категорії найсильніших розробників (Strong Performers).

У новому звіті аналітики Forrester Research на підставі 37 критеріїв відібрали, проаналізували і оцінили топ-10 ключових рішень для управління продажами (Sales Force Automation, SFA). Звіт ілюструє, наскільки кожне з представлених рішень відповідає запитам клієнтів, допомагаючи командам продажів, IT-експертам, проектним командам вибрати найбільш підхожий продукт для автоматизації продажів.

Серед переваг Creatio експерти відзначили наявність спеціалізованих інструментів для різних ролей в команді продажів: співробітників онлайн- і польових продажів, менеджерів по роботі з клієнтами, Customer Success менеджерів, фахівців з довгих і коротких B2B- і B2C-продажів. В основі системи лежить потужне BPM-ядро, яке дозволяє організаціям швидко моделювати, впроваджувати і оптимізувати процеси продажів. При цьому замовники відзначають клієнтоорієнтовану корпоративну культуру вендора, яка дозволяє їм швидше досягати своїх цілей.

На думку аналітиків Forrester Research, "у світі зі складною динамікою покупок і продажів, де якість обслуговування клієнтів є основною конкурентною перевагою, критично важливо відповідати очікуванням замовників і перевершувати їх на кожному етапі взаємодії, в будь-якому каналі комунікації і в кожній розмові. Ось чому зараз як ніколи важливо надати команді продажів правильне SFA-рішення".

Катерина Костерева, CEO Terrasoft Ukraine, прокоментувала: "Для нас велика честь отримати визнання такого авторитетного агентства як Forrester. Creatio надає компаніям не тільки готові рішення для управління повним циклом продажів, але також low-code платформу для швидкої автоматизації процесів будь-якої складності і створення власних, унікальних IT-рішень. Це дозволяє відділам продажів значно прискорити свої процеси, будь то B2B або B2C, і в результаті зробити ще більш відчутний внесок в досягнення бізнес-цілей компанії".

Дізнатися більше про можливості CRM-системі Creatio для управління продажами ви можете на сайті вендора.

Terrasoft Ukraine — провідний виробник корпоративного програмного забезпечення класу low-code, BPM і CRM. Технології Creatio допомагають тисячам великих та середніх компаній з усього світу оптимізовувати й прискорювати процеси продажів, маркетингу, сервісу та операційні процеси організації. Terrasoft Ukraine входить до міжнародної групи компаній Creatio, штат якої налічує 600+ співробітників, а клієнти представлені в 110+ країнах світу. За оцінками Gartner і Forrester, програмні продукти Creatio займають провідні позиції на різних ІТ-ринках. Докладніше: https://www.terrasoft.ua/

Forrester Research — одна з найавторитетніших аналітичних агенцій світу, що надає дані про ринок нових технологій і їх вплив на бізнес. В рамках досліджень компанія опитує більше 500 000 споживачів і керівників бізнесу по всьому світу. Докладніше: https://go.forrester.com/

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини