Чи можна заробити на різниці курсів валют? p

19.09.2018, 10:00
Чи можна заробити на різниці курсів валют? - Фото

На правах реклами

Стрімкий розвиток Інтернету дозволив людям заробляти швидко і просто. Такі можливості дає торгівля на ринку Форекс або, по-іншому, трейдинг. Незважаючи на складну назву, його суть близька і зрозуміла практично всім. Для вас доступні різні валюти, курси яких змінюються в режимі реального часу. Ваше завдання - купити ті чи інші валюти дешевше і продати дорожче. Та ж сама операція, як в пунктах обміну валют - але без великих комісій і завищених курсів.

Почніть торгівлю прямо зараз

Почати заробляти на Форекс дуже просто - достатньо відкрити торговий рахунок і вибрати платформу, через яку буде здійснюватися трейдинг. Торгувати можна з комп'ютерів, планшетів, смартфонів - для цього потрібен лише вихід в Інтернет. Це означає, що заробляти на Форекс ви можете практично з будь-якої точки планети. Ще один плюс - для початку торгівлі вам не потрібно багато коштів. Оцініть свої сили і відчуйте динаміку ринку Форекс, торгуючи всього з $ 100. Хоча для досягнення кращих результатів досвідчені трейдери радять починати свою торгівлю від $ 1 000.

Оцініть різноманіття інструментів

Альпарі - найбільший форекс-брокер в країнах СНД - пропонує вам більше 70 найсучасніших і зручних інструментів для торгівлі. Крім валютних пар, про які ми вже говорили вище, це дорогоцінні метали та акції, а також більш складні інструменти. До них можна віднести CFD на товари, індекси і навіть криптовалюта. Відмітна особливість торгівлі на Форекс - можливість використовувати кредитне плече. Завдяки цьому інструменту ви можете багаторазово збільшити вкладені в торгівлю кошти, а значить підвищити суму потенційного заробітку. Залежно від його розміру (Альпарі дає кредитні плечі аж до 1: 1000) ви зможете придбати більшу суму іноземної валюти і в подальшому отримати набагато більший дохід.

Станьте гуру трейдингу

Не варто переживати, якщо у вас мало досвіду в торгівлі на Форекс. У спеціалізованих освітніх центрах, наприклад, Інвестиційної Академії Альпарі вам запропонують великий вибір цільових програм навчання, які поділяються за багатьма параметрами: рівнем складності, форми і тривалості навчання. А викладачі, які є досвідченими трейдерами з великим стажем торгівлі на Форекс, допоможуть вам освоїти професію трейдера в найкоротші терміни.

Що в підсумку?

Всі ці інструменти, укупі з отриманими знаннями, дозволять вам отримувати додатковий дохід, стати вільніше в фінансовому плані, а значить якісно підвищити рівень свого життя. Не варто боятися торгівлі на Форекс - це спосіб заробітку розвивається нарівні з сучасними технологіями. Почніть використовувати всі переваги торгівлі на Форекс вже сьогодні, а брокер №1 Альпарі надасть вам найвигідніші умови співпраці.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников