Бухгалтерія Онлайн ТАС24 Бізнес: можливості та переваги p

Бухгалтерія Онлайн ТАС24 Бізнес: можливості та переваги - Фото
12.09.2019, 10:30

Думаєте, книга доходів і витрат сама себе не заповнить? Помиляєтесь! Вона навіть зробить це безкоштовно

На правах реклами

Нарешті на ринку з’явилась система, яка дозволяє ФОПам самостійно і дуже зручно вести бухгалтерію. Це абсолютно безкоштовно і 100% онлайн.

Вам важко в це повірити? І не треба вірити! Треба переконатись. Давайте подивимось як це працює в Бухгалтерії Онлайн ТАС24 Бізнес:

КНИГА ДОХОДІВ І ВИТРАТ ЗАПОВНЮЄТЬСЯ САМА:

Всі операції, які здійснюються через ТАСКОМБАНК, автоматично відображаються у книзі доходів і витрат в режимі реального часу.

ОПЕРАЦІЇ В ІНШИХ БАНКАХ ТА ГОТІВКОЮ ДОДАЮТЬСЯ ЛЕГКО

Якщо у вас були операції готівкою чи в інших банках - додайте їх до книги. Система кожного дня нагадуватиме вам про це. А якщо у вас всі операції проходять через ТАС24 Бізнес, то взагалі забудьте про ручне внесення даних :-)

ЗВІТНІСТЬ ДЛЯ ПОДАТКОВОЇ СТВОРЮЄТЬСЯ АВТОМАТИЧНО

Бухгалтерія онлайн формує абсолютно всі звіти, які податкове законодавство вимагає від ФОПів. І в залежності від вашої системи оподаткування та групи єдиного податку система створює ті звіти, які необхідні саме вам.

На основі книги доходів автоматично формується «Податкова декларація платника єдиного податку». На основі книги доходів та витрат для тих, хто працює на загальній системі оподаткування, формується  «Податкова декларацiя про майновий стан i доходи». А також система створює «Заяву про Приєднання до договору про Визнання електронних договорів» і «Звіт по ЄСВ - Додаток 5». 

Коли звіт сформований, ви можете побачити у якому вигляді його отримає податкова - є зручна функція попереднього перегляду

ЗВІТНІСТЬ В ПОДАТКОВУ ВІДПРАВЛЯЄТЬСЯ САМА

Ну майже сама :-) Для цього потрібно просто зробити два кліки і всі підготовлені звіти відправляються із Бухгалтерії онлайн прямо у вашу податкову.

Ось і все, що треба зробити для ведення бухгалтерії і подання податкової звітності. Всього 4 простих кроки!

АЛЕ НА ЦЬОМУ МОЖЛИВОСТІ БУХГАЛТЕРІЇ ОНЛАЙН НЕ ЗАКІНЧУЮТЬСЯ. ВОНА ТАКОЖ:

● підказує як поступово списувати вартість придбаних товарно-матеріальних цінностей пропорційно отриманим доходам

● забезпечує включення до складу витрат лише тих, що пов'язані з господарською діяльністю

● дає можливість створювати бюджетні платежі автоматично, обираючи лише податок та державний орган, до якого буде зарахований платіж. Дуже зручний довідник бюджетних платежів, який містить всі актуальні реквізити, страхує бізнес від помилок при здійсненні платежів до бюджету. До речі, всі бюджетні платежі в ТАС24 Бізнес безкоштовні

А ще в Бухгалтерії онлайн є 2 корисних розділи:

КАЛЕНДАР ЗВІТНОСТІ І СПЛАТИ ПОДАТКІВ

Календар - це дуже важлива і корисна функція! Адже це календар вашої податкової звітності та сплати податків. Так-так, саме вашої. Ваш календар знає, на якій системі оподаткування ви знаходитесь і в залежності від неї першого числа кожного місяця буде нагадувати вам, які податки потрібно сплатити, та які звіти подати цього та наступного місяця.  А для того, щоб ви точно не забули, календар буде з’являтись  у вас на екрані кожного разу при вході в Бухгалтерію онлайн. 

 

БАЗА ЗНАНЬ

В цьому розділі на вас чекають відповіді на часті запитання і шаблони документів.

Не знаєте які порушення можуть призвести до втрати права на єдиний податок? За яких умов податкові перевірки визнаються протиправними? Як оподатковується грант, отриманий ФОП платником єдиного податку? Тут ви знайдете відповіді на ці та багато інших запитань.

У ФОПів рідко бувають свої корпоративні юристи, чи не так :-)? А користувачам Бухгалтерії онлайн вони і не потрібні, як мінімум для укладання договорів та оформлення інших документів. Багато різних шаблонів на всі випадки бізнес-життя чекають на вас, серед них різні види договорів, акти, рахунки, накладні та інше.

І НАОСТАНОК: всі користувачі Бухгалтерії онлайн, як і всі клієнти ТАС24 Бізнес, отримують підтримку 24/7 - консультації щодо користування системою, вирішення технічних питань та інше. І цю підтримку надають живі люди, а не боти - отже, вас зрозуміють з першого слова і завжди допоможуть.

Як скористатись безкоштовною Бухгалтерією онлайн? Відкривайте рахунок в ТАС24 Бізнес і підключайте послугу в Бізнес-каталозі. А крім цього отримуєте ідеальні кредити для бізнесу, 100% онлайн формат відкриття рахунку і здійснення всіх операцій, та багато інших вигідних сервісів.

А якщо не хочете витрачати час на самостійне ведення навіть такої простої бухгалтерії, передайте її в ТАС24 Бізнес на повний аутсорс всього за 400 грн на місяць.

Бажаємо успіху вам та вашому бізнесу!

Ваша команда ТАС24 Бізнес

Ліцензія НБУ №84 від 25 /10 / 2011