RU

British American Tobacco почала продавати нікотинові подушечки p

19.02.2020, 11:04
British American Tobacco почала продавати нікотинові подушечки - Фото
Тільки для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину. Цей продукт містить нікотин і викликає залежність

На правах спонсорства

Компанія British American Tobacco (BAT) запускає в Україні продаж інноваційних нікотинових подушечок без тютюну під маркою VELO, які виробляють в Швеції. Україна стала 14 ринком у світі, на якому ВАТ запустила продукт для перорального споживання.

Нікотинові подушечки VELO - це простий спосіб отримання нікотину без диму і запаху.

VELO містять мікрокристали целюлози, нікотин, воду, ароматизатори та підсолоджувачі. Продукт легко використовувати – необхідно лише розмістити подушечку між верхніми яснами та щокою. Тримати подушечку рекомендовано до 30 хвилин.

В лінійці VELO представлена продукція з різним рівнем вмісту нікотину: Easy, Medium, Strong або X-Strong , та різними смаками: м'ятними Polar Mint, Ice Cool та Freeze і ягідним Berry Frost.

Як відзначають в BAT, Запуск VELO є чіткою ознакою того, як інновації та останні наукові розробки здатні істотно змінити цілу галузь. Отримання нікотину без тютюну, попелу та диму – результат створення вченими унікальної формули, що забезпечує довготривалий та стабільний ефект.

"«Бритіш Американ Тобакко Україна невпинно збільшує свій портфель продуктів із потенційно зниженим ризиком. Я дуже задоволений тим, що ми маємо можливість пропонувати українським споживачам найновіші світові розробки одночасно із іншими важливими ринками", - сказав Саймон Уелфорд, Генеральный директор Бритиш Американ Тобакко Україна.

За його словами, нікотинові подушечки повністю відповідають сучасним трендам: зменшення ризику, зручність користування та відсутність впливу на оточуючих людей.

"Зараз споживачі більш вимогливі і хочуть вибирати. Цей тренд спостерігається у всіх категоріях споживчих товарів - і в сфері тютюнових і нікотинових продуктів так само. Споживач VELO - активний, динамічний і відкритий до нового", - розповів Віталій Павлусь, директор з маркетингу БАТ Україна .

Тільки для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину. Цей продукт містить нікотин і викликає залежність

Подушечки VELO можна придбати на сайті go-velo.com.ua. З листопада 2019 року VELO доступний в роздрібних мережах Києва та Харкова.

Бритіш Американ Тобакко Україна - один з найбільших інвесторів і роботодавців міста Прилуки та Чернігівській області. У компанії працює близько 1100 осіб, з них - близько 500 в Прилуках. Продукція Бритіш Американ Тобакко Україна експортується в Білорусь, Вірменію, Грузію, Молдову, Азербайджан, Болгарію, Казахстан, а також мережі Duty Free найбільших аеропортів світу.

За підсумками 2018 року Бритіш Американ Тобакко Україна стала платником податків №1 в Україні серед приватних компаній і перерахувала понад 16,1 млрд грн до державного бюджету. Сукупні інвестиції в модернізацію тютюнової фабрики в Прилуках і розвиток компанії становлять понад 550 млн дол. США.

Тільки для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину. Цей продукт містить нікотин і викликає залежність

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини