Біосфера запустила найсучасніше в Україні виробництво підгузків p

06.05.2020, 12:15
Біосфера запустила найсучасніше в Україні виробництво підгузків - Фото

На правах спонсорства

«Біосфера» запустила нову лінію з виробництва підгузків, яка була зібрана та запущена за 7 тижнів в умовах карантину повністю силами виробничої команди корпорації при дистанційному консультуванні виробника обладнання.

Лінія була придбана в італійської компанії ANDRITZ DIATEC s.r.l. Компанія входить до ТОП-3 світових лідерів, що спеціалізуються на обладнанні для виробництва гігієнічної продукції, на якому працюють Kimberly-Clark (Huggies), Ontex (Dada) та інші міжнародні гравці. Лінія встановлена ​​в Дніпрі на виробничому майданчику заводу «КПД».

Загальна сума інвестицій в проект складає 7 млн ​​євро. Продуктивність лінії – 650 підгузків у хвилину, повна потужність заводу - на рівні 18 000 000 підгузків на місяць.

Виробництво очолив Роберт Дрея, фахівець з Канади з багаторічним досвідом роботи в Procter & Gamble: «Карантинні заходи, введені в усьому світі, могли серйозно порушити наші плани. Ми прийняли обладнання та чекали на фахівців з Італії, які повинні були на місці забезпечити налагодження. Але кордони закрили, тому ми могли тільки отримувати їх консультацію в режимі онлайн. У результаті наша команда не припустилася жодної помилки: ми самостійно налагодили одну з найбільш високотехнологічних ліній з виробництва підгузків у світі. Колеги з Італії, з якими ми консультувалися, не могли повірити в те, що ми це зробили в дистанційному режимі без їх особистої присутності. Завдяки віддачі та професіоналізму команди все вийшло, і я радий, що можу бути частиною запуску продукту, якість якого не викликає сумнівів».

Продуктивність цієї лінії здатна покрити 15-20% загального обсягу потреб України в підгузках. «Біосфера» розраховує досягти цієї частки ринку за кілька років.

«Ми першими серед українських компаній запустили виробництво підгузків такого рівня і масштабу, щоб забезпечити споживачів в Україні продуктом високої якості, який не поступається рівня європейських брендів – це доводять і лабораторні дослідження, і споживчі тести. Ми готували цей проект кілька років, обираючи оптимальну лінію серед світових виробників обладнання. У наших планах випускати підгузки під декількома власними брендами та виробляти власні торгові марки для великих національних мереж. Найперший бренд підгузків в категорії value for money ми презентуємо вже наступного тижня – ми виходимо з унікальною пропозицією, яка вкрай актуальна в розпал складного економічного періоду», – коментує Андрій Здесенко, засновник та CEO «Біосфери». – Це був величезний виклик для всієї команди, особливо з урахуванням карантинних умов і неможливості присутності італійців. Запуск цього проекту став втіленням накопиченого досвіду у виробництві та маркетингу та бажанням забезпечити мільйони споживачів якісним продуктом. Ми лідери на ринку товарів для дому та персональної гігієни, і зараз наша амбіція – заслужити довіру батьків до такого технологічного продукту, як підгузок made in Ukraine».

Всю першу партію підгузків – а це близько 300 000 штук – корпорація прийняла рішення спрямувати на благодійність. За підтримки фондів «Твоя Опора», Kiddo та «Клубу Добродіїв» підгузки будуть передані соціальним службам, комунальним медустановам, багатодітним сім'ям та самотнім батькам у складному матеріальному становищі.

Довідка про компанію:

Корпорація «Біосфера» – лідер з виробництва та дистрибуції товарів для дому та особистої гігієни в Східній Європі та Центральній Азії. Сьогодні продукція компанії представлена ​​на 25 ринках, а в продуктовому портфелі корпорації більше 2000 найменувань товарів під торговими марками «Фрекен БОК», Smile, Selpak, Vortex, Novita, PRO service, ЛайKit та ін.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса