BigMedia проведе на Поштовій площі Йога-флешмоб pr

20.06.2019, 08:00
BigMedia проведе на Поштовій площі Йога-флешмоб  - Фото
Почтовая площадь (фото - LIGA.net)

З нагоди Міжнародного дня йоги, компанія BigMedia (Група компаній BigBoard Ukraine / JCDecaux) ініціює проведення унікальної Йога-події

На правах реклами

Вранці, о 08:30, 21 червня 2019 року на Поштовій площі у Києві відбудеться масове заняття з йоги під відкритим небом, у якому візьмуть участь близько 100 чоловік - співробітників Групи компаній BigBoard Ukraine / JCDecaux та представників партнерів та клієнтів компанії.

Майстер-клас з простих та доступних практик йоги для учасників проведе спеціальна гостя івенту пані Оксана Сиваківська – одна з найдосвідченіших викладачів йоги в Україні та в країнах колишнього СНД, спеціаліст міжнародного рівня, визнаний у Європі та практик йоги з досвідом більше 20 років.

Цей захід покликаний привернути увагу та залучити до філософії здорового, активного та свідомого способу життя якомога більше людей, адже сучасний темп вимагає все більше енергії та постійного розвитку й самовдосконалення – інтелектуального, духовного, фізичного, до чого, зокрема і мотивують практики йога.  Для Групи компаній BigBoard Ukraine/JCDecaux, у якій особисто й щиро поділяють цю філософію, цей спеціальний захід є символічним вираженням світогляду та відповідального підходу до життя й ведення бізнесу та прагненням поширення практики та філософіі йоги серед партнерів, клієнтів та киян в цілому.

Оксана Сиваківскька – практикує йогу з 1998 року, регулярно проводить заняття з 2003. Спеціаліст з Хатха йоги і біоенергетики сертифікований Європейською Асоціацією нетрадиційної медицини (F.E.M.A), Європейським Союзом Йоги (EYA) і Міжнародною Федерацією Йоги (IYF). Wellness coach і фахівець зі здорового харчування сертифікований American Fitness Professional Association. Пройшла підготовку і активно співпрацює зі школою йоги VASUDEVA Карлоса Мігеля Переса (Іспанія, Мадрид). Офіційний представник Європейського Альянсу Йоги на території країн колишнього СНД. Чемпіонка Європи 2007 року в категоріях артістік і олімпік йога.

http://www.yoga-vasudeva.kiev.ua/

Група BigBoard Ukraine – лідер ринку зовнішньої реклами України, з часткою ринку – 13,5%. В Україні існує з 1993 року. Група представлена ​​у 26 містах, є власником 9 тис. рекламних площин по всій Україні. Група BigBoard Ukraine входить до міжнародного холдингу JCDecaux SA (Франція).

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить