Безпечна самоізоляція: обійдемося без дробовика p

06.05.2020, 08:30
Безпечна самоізоляція: обійдемося без дробовика - Фото
Кибербезопасность

Паніка - не найкращий порадник. Міркувати потрібно тверезо і швидко. Краще заздалегідь. На карантині часу вистачить, щоб організувати власну безпеку

Карантин і вимушена самоізоляція затягнулися - економічний спад з перспективи став реальністю. Малий і середній бізнес зазнає збитків, люди залишаються без джерела доходу. Вже зараз рівень безробіття виріс на 10%, а до кінця карантину цей показник точно досягне позначки 25%.

Чим вище безробіття - тим гірше криміногенна обстановка. Позбавлені засобів до існування, люди йдуть на злочини. В Америці, наприклад, скуповують зброю. А що ж робити українцям? Захистити себе потрібно - але як?

Карантин і захист майна: дві сторони однієї медалі

У карантин багато цілодобово сидять вдома, іноді - цілими сім'ями. Створюється ілюзія повної безпеки - кому прийде в голову пограбувати будинок, повний людей?!

Але це тільки на перший погляд. Спад злочинності в перші тижні змінився активністю злодіїв - вони адаптувалися до ситуації і знаходять способи привласнити все, що залишилося без нагляду:

 • Зломи квартир відбуваються і вночі, коли всі сплять, і вдень, коли люди вимушено виходять у магазини: середня тривалість пограбування - до 10 хвилин. А на частку нічних крадіжок, коли сім'я безтурботно спить, випадає в середньому до 10% від загального обсягу.
 • Дачі та заміські будинки залишилися без нагляду. Дістатися до них без особистого транспорту складно, а громадський не працює внаслідок карантинних заходів.
 • Пустують офіси, склади, адміністративні приміщення. Проникнути всередину при недостатній охороні просто.

Після закінчення самоізоляції ситуація навряд чи налагодиться швидко: на відновлення знадобиться кілька місяців, а то й років. Тепер початковий спокій від уявної захищеності змінюється тривогою і панікою, а ще й ЗМІ підливають масла у вогонь. Але захистити себе і свій будинок реально - і зробити це набагато простіше, ніж здається.

Система ідеальної охорони: до, під час та після карантину

Паніка - не найкращий порадник. Міркувати потрібно тверезо і швидко. Краще заздалегідь. Але і на карантині часу досить, щоб організувати власну безпеку.

Міцні замки і залізні двері краще доповнити іншими засобами захисту - сейфи, ролети, решітки будуть зовсім не зайвими.

Подружіться з сусідами - це важливо для надійного захисту і в багатоповерхівці, і в котеджному селищі. Об'єднайтеся для взаємної допомоги. Додаткові сирени у сусідів або сповіщення на телефон підвищують вашу безпеку. Разом протистояти злочинцям набагато простіше, особливо, якщо держава в цьому бере участь мало.

Встановіть охоронну сигналізацію, якщо ви ще цього не зробили. Це кращий захист будь-якого приміщення - будинку, квартири і офісу. Коштує вона, як правило, зовсім недорого: ціна базового комплекту набагато менше, ніж ви собі уявляєте (близько 175 $). Це точно дешевше, ніж можливі збитки від крадіжки зі зломом. До того ж, сучасні бездротові системи не завдають шкоди внутрішньому оздобленню і не псують інтер'єр.

Розглянемо тему установки сучасної сигналізації на прикладі одного з популярних брендів - охоронної системи MAKS PRO, яка поєднує невисоку ціну і високу ступінь надійності; а також безліч додаткових опцій для посилення захисту вдень і вночі.

Що собою являє сучасна безпровідна сигналізація MAKS PRO

MAKS PRO - нова бездротова охоронна система фірми ITV, працювати з якою максимально просто, зручно і надійно. За 20 років компанія пройшла шлях від маловідомого підприємства до лідера в сфері бездротової охоронної сигналізації України. Перший бездротової комплект МАКС, представлений в 2014 році, поклав початок цілій серії сучасних приладів для безпеки будь-яких об'єктів нерухомості.

Як краще захиститися з охоронною сигналізацією вдень та вночі?

Хочете спати спокійно? Базовий комплект охоронної сигналізації і додаткові опції знизять вашу тривогу.

 1. Використовуйте додаткові режими охорони - «Нічний режим», «Периметр» і тривожну кнопку.
  Нічний режим захистить вас, коли ви спите, «Периметр» - коли вся сім'я перебуває всередині. Захист на вікнах і вхідних дверей сповіщає про вторгнення. Це особливо важливо для приватних будинків, де ніхто не прийде на допомогу, крім групи захоплення. А тривожна кнопка вчасно сповістить пульт охорони про вторгнення непрошених гостей.

 2. Встановіть камери відеоспостереження.
  Охоронна система MAKS PRO, наприклад, сумісна з усіма IP камерами. Так ви на відстані побачите, що відбувається всередині або зовні квартири, будинку або офісу. А збережені відеозаписи спростять слідчі дії, якщо вони будуть.

 3. Використовуйте можливості клавіатури.
  Вона допоможе, якщо вас примушують відкрити квартиру або офіс. Спеціальний код про примус вводиться тільки з клавіатури, а сигнал таємно передає інформацію на пульт. До слова, клавіатура вже входить в базовий комплект MAKS PRO.

 4. Встановіть сирену - звуковий і світловий ефект сповістить сусідів про тривогу, а також злякає злодіїв.
  До речі, поставити допкомплект сирени у сусідів - прекрасна ідея для багатоквартирних будинків і котеджних або дачних селищ. Якщо неприємність вже трапилася, сусіди стають додатковим джерелом інформації і підтримки.

 5. Встановіть додатково датчики руху і розбиття скла.
  Це необхідно, коли квартира або офіс розташовані на першому поверсі, при наявності суміжних балконів і козирків.

І пам'ятайте - краще підготуватися і уникнути нападу, ніж ліквідувати наслідки.

Чим охоронна система MARS PRO перевершує аналоги, представлені на ринку? 

Універсальна система охоронної сигналізації підходить для будь-якого типу приміщення - квартири, будинку і офісу. Її переваги очевидні:

 • Ціна системи MAKS PRO в порівнянні з європейськими аналогами набагато нижче, а якість - краще, ніж у китайських приладів. Всі етапи по розробці ПО, виробництва деталей і збірці ведеться на території України.
 • Проста установка і управління через смартфон за допомогою програми.
 • Режими «я залишаюся» або «нічний» дозволяють захистити себе і своє житло вночі. Тільки не забудьте відключити їх вранці, інакше звук сирени пробудить весь будинок.
 • Можливість укомплектувати систему охоронної сигналізації додатковими функціями - датчиками води, диму, клавіатурою, брелоком, Це корисно не тільки для самотнього дачного будинку або офісу. Раптовий прорив труб або витік газу трапляється і при наявності будинку мешканців. Своєчасний сигнал оповіщення дасть знати, коли трапилася неприємність.

Зараз саме час подбати про свою безпеку. Це нескладно і зовсім недорого. Купувати зброю не варто - досить встановити комплект охоронної сигналізації в будинку або в офісі. У нинішніх реаліях пильність не завадить, тим більше, що ціна безпеки набагато нижче можливих убитков. А життя і здоров'я - безцінні.

На правах спонсорстваСтанислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации