RU

Безкоштовні відеоконференції. Zadarma анонсували новий продукт p

13.04.2020, 12:33
Безкоштовні відеоконференції. Zadarma анонсували новий продукт - Фото

На правах спонсорства

Розробники хмарної телефонії представили нове, затребуване часом, рішення — відеоконференції, доступні користувачам з вікна браузера. Ключова особливість — учасникам для комунікації не потрібно реєструватися або встановлювати додаткове ПЗ.

Безкоштовні відеоконференції Zadarma дозволяють налаштувати комунікацію для цілого офісу або для окремих співробітників.

Ключова перевага нового сервісу — легкість підключення. Для цього достатньо просто зайти в особистий кабінет, створити нову кімнату і відправити посилання на неї тим, з ким необхідно спілкуватися. Тим, хто отримав запрошення, не потрібно встановлювати додатковий софт або проходити реєстрацію — для старту спілкування потрібно просто відкрити вкладку браузера.

Щоб користуватися сервісом на мобільних пристроях, потрібно встановити додаток Zadarma Conf (доступно для Android і iOS в Google Play і App Store відповідно).

Конференції Zadarma — це:

  • розмова до п'ятдесяти людей без обмеження за часом;
  • шифрований відеопотік в HD-якості з доступом з будь-якого пристрою (ПК, смартфон, планшет);
  • обмін контентом і повідомленнями в чаті;
  • опція демонстрації екрану іншим учасникам.

Компанія Zadarma, з огляду на складну обстановку, пов'язану з карантином, пішла назустріч клієнтам і запропонувала знижку 30% на два місяці за умови підключення до тарифу «Офіс Україна» і 50% — до тарифу «Офіс ЄС». Пакети включають наявність віртуального номера, вихідних дзвінків та збільшених можливостей АТС: додаткової хмари для зберігання записів, розширені голосові меню тощо.

Для активації тарифних пакетів необхідно в особистому кабінеті використовувати промокоди RemoteOfficeUA або RemoteOfficeEU.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини