RU

Безалкогольні вина та ігристі: особливості виготовлення і смаку p

15.04.2021, 15:30
Безалкогольні вина та ігристі: особливості виготовлення і смаку - Фото

На правах реклами

Регулярні заняття спортом, здорове харчування, повноцінний сон та відмова від алкоголю – такий спосіб життя стає трендом для багатьох українців. Тож з’являється попит на безалкогольні вина та ігристі. Однак асортимент таких напоїв поки що досить невеликий.

У чому особливість безалкогольних вин та ігристих, якими методами їх виготовляють, кому вони смакуватимуть та які відомі бренди можна придбати в Україні, – детальніше у статті.

Актуальність безалкогольних вин та ігристих

Мода на здоровий спосіб життя підвищує інтерес споживачів до безалкогольного "алкоголю". Згідно з даними глобального маркетингового агентства Fact.MR, світовий ринок безалкогольних вин буде зростати щороку на 7% і досягне обсягу 10 млрд доларів до 2027 року.

Зараз великі кількості безалкогольного вина вживають у Європі. Найбільший потенціал для зростання в найближчі роки представляє американський ринок. Протягом року кількість запитів українців про безалкогольне вино в "Google" збільшилась на третину.

Історія виготовлення безалкогольного вина

Безалкогольне вино лише набуває популярності в Україні, але почали виготовляти такий напій ще в Стародавньому Єгипті та Римі. Винороби дослідили, що алкоголь випаровується при температурі 78°C. Тож, аби отримати безалкогольний варіант, вино просто нагрівали. Звісно, це псувало його смакові властивості.

Пізніше, у ХІХ ст., німецький винороб Карл Юнг та його дружина Марія вирішили виготовляти безалкогольні вина. Ідея виникла під час подорожей країною. Подружжя зустрічало багато людей, яким, за станом здоров’я, не можна було вживати алкоголь. Так вони зрозуміли, що потрібно шукати альтернативу алкогольним напоям. Юнги винайшли та запатентували нову технологію виготовлення безалкогольного вина, яка зберігала смак напою, вакуумну дистиляцію. Проте цей винахід був оцінений та широко впроваджений виноробами аж через сто років.

Методи виготовлення безалкогольного вина

Безалкогольне вино – це напій, який при відсутності спирту, зберігає свої корисні речовини та смакові якості. Здебільшого його роблять зі звичайного вина, яке пройшло всі класичні стадії виробництва. Єдина відмінність полягає у тому, що після всіх традиційних процесів додається ще один так звана "деалкоголізація". Цей процес дозволяє видалити алкоголь з вина та зберегти при цьому смакові властивості напою.

Винороби використовують різні методи для досягнення одного і того ж результату. Найпоширенішими методами вилучення алкоголю або деалкоголізації вин є вакуумне екстрагування, застосування фільтрації (зворотного осмосу) та нагрів у відцентрових колонах (spinning column).

1. Вакуумний метод екстрагування алкоголю

Екстрагування алкоголю здійснюється у вакуумі, де вино обережно нагрівається приблизно до 28°C. При такій низькій температурі зберігається смак та аромат безалкогольного вина. Процедура триває всього декілька хвилин.

2. Метод холодної фільтрації (зворотного осмосу)

Під час процесу холодної фільтрації алкоголь вилучається з вина без нагрівання. Процес відбувається при температурі близько 13°C, дозволяючи вину зберігати всю повноту натурального аромату винограду. Метод не дешевий, проте найефективніший.

3. Конусна колона (Spinning Cone Column)

Конусна колона складається з двох конусів: рухомого і нерухомого. Знизу подається пар, який захоплює за собою леткі сполуки, наприклад, спирт. Вино, проходячи понад 10 конусних ступенів, повністю очищається від алкоголю.

4. Пастеризація

Вино підігрівають до температури 80°C і витримують протягом 6 хвилин, після чого охолоджують. Це найпростіший та найшвидший метод, який можна використовувати навіть в домашніх умовах, проте він має свої недоліки: перегрів вина і, як наслідок, втрата більшої частини корисних властивостей та аромату, відсутність контролю рівня алкоголю.

Якісні імпортні безалкогольні вина та ігристі

Компанія Regno (ред. відомий імпортер алкоголю та делікатесів) завозить в Україну безалкогольні вина та ігристі від німецьких та італійських виробників.

На українському ринку представлені безалкогольні вина відомого німецького бренду Dr. Zenzen –  Pinot Grigio, Riesling, Dornfelder. Виробник – високотехнологічна компанія та відомий світовий експортер якісних тихих вин. Деалкоголізацію проводять вакуумним методом.  Завдяки задіяним комп’ютерним технологіям відбувається оптимальне і точне видалення алкоголю.

Для прихильників ігристих Regno імпортує безалкогольний напій італійського бренду Fiorelli – Fragolino Bianco.  Розробка рецептури Fragolino Bianco стала викликом для компанії TOSO.S.p.A, адже в Італії заборонений процес деалкоголізації. "Ми шукали інші варіанти виготовлення безалкогольного і, водночас, смачного та якісного напою", – розповідає комерційний директор TOSO.S.p.A Лука Маріні. – Завдяки тому, що в основі нашого напою виноградне сусло, він має насичений ягідний смак. Для отримання характерних для ігристих бульбашок додаємо вуглекислий газ". Українці вже вподобали цю італійську новинку, хоча тренд на вживання безалкогольних напоїв лише формується.

Користь безалкогольних вин та ігристих

Безалкогольні вина та ігристі – чудова альтернатива святкового напою для водіїв, вагітних жінок, спортсменів та усіх, хто з різних причин або переконань не вживає алкоголь.

Попри різні життєві обставини безалкогольне ігристе дозволяє не виділятися з компанії, а святкувати та підіймати келихи разом з усіма.

Напій зберігає всі корисні речовини традиційного вина чи ігристого. Він містить антиоксиданти та поліфеноли, які захищають організм від атеросклерозу, сприяють повільнішому старінню клітин та знижують рівень холестерину. Завдяки мікроелементам: магнію, калію, міді, кальцію, заліза, а також вітамінів і мінеральних кислот безалкогольне вино – корисний напій, який позитивно впливає на організм.

Довідка. Компанія Regno – імпортер та дистриб’ютор світових брендів алкоголю, молочної продукції та делікатесів, заснована у 2014 році. Офіційний імпортер в Україну італійського бренду Fiorelli. Ігристі ТМ Fiorelli виготовляють на заводі Toso S.p.A (регіон П’ємонт, Італія).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини