RU

AZMOL BP представив унікальний для України дизайн торгової лінійки p

26.02.2020, 09:00
AZMOL BP представив унікальний для України дизайн торгової лінійки - Фото

На правах спонсорства

Українсько-британське підприємство Azmol British Petrochemicals 19 лютого презентувало в Києві оновлений дизайн упаковки моторного масла, який відповідає сучасним трендам і унеможливлює фальсифікацію продукту.

Інвестор компанії Azmol BP Террі Дікен зазначив, що за останні три роки компанія Азмол зазнала суттєвих змін. Повністю модернізовані виробничі лінії, інженери і розробники з Британії, європейські базові масла і присадки світового рівня вивели продукцію Azmol British Petrochemicals на світовий ринок. Тому так важливо було огорнути висококласне моторне масло виробництва Azmol British Petrochemicals відповідною упаковкою. Адже при розробці нової каністри та інших пакувальних матеріалів враховувався не тільки зовнішній вигляд, але і гарантований захист від фальсифікату.

Моторні масла преміум класу часто підробляють. За даними української служби статистики, близько 40% цієї продукції на українському ринку - фальсифікат.

Як зазначає провідний дизайнер Azmol BP Антон Ніколаєв, підробити нову металеву каністру зі складним дизайном практично неможливо.

Крім того, компанія має важливу перевагу в боротьбі з підробкою і захисту своїх споживачів - вона завжди доступна і відкрита. Автомобіліст, який отримує моторне масло Azmol BP, може напряму зв'язатися з виробником і отримати підтвердження того, що він придбав саме оригінальний продукт.

Найкраще підтвердження якості мастильних матеріалів Azmol BP - визнання і довіра світових автомобільних гігантів. Тільки в 2019 році компанія отримала дев'ять допусків: від Volkswagen, чотири - від концерну Daimler, що випускає автомобілі Mercedes-Benz, від MAN, Cummins, Volvo Trucks.

Також за останній рік Azmol BP стала партнером провідних компаній в Україні. Серед них - металургійний холдинг Метінвест (Запоріжсталь, Азовсталь), агрохолдинг Миронівський хлібопродукт, автомобільна корпорація Богдан, держконцерн Укроборонпром, НАК Нафтогаз та ін.

Керівник бізнес-проектів Azmol BP Олександра Сірош зазначає найвищий рівень не тільки виробництва, а й дистрибуції компанії.

«Такий стрімкий старт і блискавичне охоплення споживчого ринку в Україні і в світі диктує особливості подальшого стратегічного розвитку. Azmol BP вже є лідером в кожному сегменті галузі, і на даний час компанія впроваджує нові бізнес-стратегії, що відповідають рівню, як підприємства, так і партнерів і клієнтів Azmol», - зазначила вона.

Зокрема, серед найближчих планів компанії - запуск власної високотехнологічної лабораторії і цеху з виробництва харчових масел та змащувальних матеріалів.

Продукція Azmol British Petrochemicals виготовляється з першокласної європейської сировини. В якості базових масел використовуються всесвітньо відомі продукти - Chevron, Nynas, Neste, при цьому додаються першокласні присадки - Infineum, Afton, Lubrizol. Результат - мастильна продукція, що не поступається світовим брендам, та відповідає міжнародним стандартам якості. При цьому ціна мастил Azmol демократичніша, що пояснюється меншими логістичними витратами, оскільки виробництво базується в Україні.

Довідка. Azmol British Petrochemicals - українське підприємство з британськими інвестиціями, створене в 2016 році на базі нафтопереробного заводу Азмол в Бердянську. Його історія почалася ще в 30-х роках ХХ століття. В останні чотири роки технічним директором компанії є британець Террі Дікен, президент Європейського інституту мастильних матеріалів (European Lubricating Grease Institute, ELGI). Також в компанії, спільно з українськими, працюють британські інженери і технологи. Продукція підприємства поставляється на зовнішні ринки - в Ірак, Узбекистан, Туреччину, Латвію, Естонію, Азербайджан та інші.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини