RU

"АрселорМіттал Кривий Ріг" заклав перший камінь нової фабрики p

12.10.2020, 15:09
На фото слева направо: Катриченко Олександр – заступник міського голови Кривого Рогу; Немілостівий Віталій – заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості; Бондаренко Олександр – Голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації;

На правах спонсорства

В "АрселорМіттал Кривий Ріг" відбулася урочиста церемонія закладки першого каменю нової фабрики огрудкування. Це один з ключових проектів з екологічною складовою, в який компанія інвестує близько 250 млн доларів. Запуск нового виробничого об'єкта дозволить поступово вивести з експлуатації два діючих агломераційних цехи підприємства. Разом із масштабною реконструкцією ще одного аглоцеха це дасть можливість суттєво покращити екологічну ситуацію у регіоні. Загальний обсяг викидів зменшиться на 78 тис. тонн, а обсяг викидів СО2 знизиться на 800 тис. тонн на рік.

Олександр Бондаренко, голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації:

Ми так багато уваги приділяємо цьому проекту, оскільки дійсно важливо зробити металургійну галузь більш екологічною. Дніпропетровська область – промисловий регіон № 1 в Україні, і наше завдання – пошук балансу між економічним зростанням і екологічною складовою. Цьому допомагає прагматичний конструктивний діалог з бізнесом – з цифрами, термінами та графіками робіт. Ми спільно працюємо над тим, щоб зміцнити регіональний продукт, виводячи економіку України вперед.

Д-р Штефан Кайль, Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку \ офіс Дніпро:

- Більш ніж 95% акцій "АрселорМіттал Кривий Ріг" володіє німецька компанія ArcelorMittal Duisburg Beteiligungsgeselschaft mbH. Робота підприємства в Україні – це велика німецька інвестиція, і у Німеччині уважно стежать за діяльністю криворізького комбінату та всіма викликами, які стоять перед ним. Я дуже радий бути учасником символічної закладки першого каменю майбутньої фабрики огрудкування – це хороший приклад об'єднання інвестицій в модернізацію підприємства та екології. Даний проект заслуговує на особливу повагу, тим більше зараз, коли в металургії в усьому світі справи йдуть не дуже добре. Вважаю, що це – тест на те, яким є інвестиційний клімат в країні.

Мауро Лонгобардо, Генеральний директор "АрселорМіттал Кривий Ріг":

- 2020 рік – відправна точка реалізації проекту будівництва нової фабрики огрудкування в "АрселорМіттал Кривий Ріг". Сучасний промисловий об'єкт з'явиться на підприємстві, щоб зробити ще один крок вперед на шляху до екологічно безпечного виробництва. Нам важливо не на словах, а на ділі підтвердити свій намір стати "зеленим виробником". Фабрика огрудкування дозволить повністю змінити розстановку сил в агломераційному виробництві, що у кінцевому підсумку призведе до значного зниження викидів. Це початок абсолютно нової історії, яка надасть нам усі підстави пишатися еко-трансформацією найбільшого гірничо-металургійного підприємства в Україні.

Продуктивність фабрики – близько 5 млн тонн окатишів на рік. Вони будуть використовуватися як сировина для доменних печей "АрселорМіттал Кривий Ріг", частково замінивши собою агломерат.

Завершити оновлення агломераційного виробництва "АрселорМіттал Кривий Ріг" має намір у 2023 році, що призведе до істотного зниження промислового навантаження на навколишнє середовище.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини