RU

Аптека гормональних препаратів - 25 років турботи про здоров'я клієнтів p

05.03.2020, 09:00
Аптека гормональних препаратів - 25 років турботи про здоров'я клієнтів - Фото

На правах рекламы

Уже 25 років одна з найстаріших мереж міста Києва «Аптека гормональних препаратів» зростає і розвивається в ногу з часом, залишаючись при цьому соціально-відповідальним бізнесом.

Днями відсвяткувала своє 25-річчя одна з найбільш клієнтоорієнтованих аптечних мереж міста Києва «Аптека гормональних препаратів».  Цій компанії вже протягом чверті століття вдається залишатися соціально значущим місцем душевного тепла і турботи, де не тільки видадуть медикаменти, а завжди нададуть фармацевтичну допомогу і вичерпні консультації.

Аптечна мережа не пішла по загальноприйнятому шляху розвитку бізнесу  збільшення кількості торгових точок, її шлях  це підвищення стандартів обслуговування, додатковий контроль якості медикаментів, перетворення кожної зі своїх аптек в місце зразкового сервісу при максимально широкому асортименті товарів. Декілька разів незалежні дослідження визнавали систему якості і обслуговування клієнтів в мережі «Аптека гормональних препаратів» однією з кращих серед існуючих на ринку.

За 25 років роботи мережі послугами та індивідуальними консультаціями аптек скористалося близько 18 мільйонів пацієнтів, це практично кожен третій житель столиці; навчальний центр підготував понад 800 висококваліфікованих фармацевтів і провізорів, які зараз працюють у багатьох медичних установах країни. Щорічно цілодобовий колл-центр допомагає індивідуальними консультаціями більш ніж 300 000 жителям міста Києва. Вдячність клієнтів виражається в збільшенні кількості лояльних покупців, зростання яких тільки за 2019 рік склало близько 30%.

У мережі аптек діє сертифікована провідними європейськими компаніями система контролю якості препаратів. Всі препарати перевіряються з особливою ретельністю. «Аптека гормональних препаратів» співпрацює тільки з перевіреними постачальниками, які надають виключно сертифіковані і зареєстровані на території України медикаменти від провідних світових виробників. Наявність власного ліцензійного складу забезпечує належні умови зберігання, а кур'єрська служба - оперативне поповнення торгових точок двічі на день.

 «Довіра покупців, довгострокові відносини для нас важливіше одноразової вигоди, каже Анна Литвиненко, директор мережі «Аптека гормональних препаратів»,  ми завжди відкриті і чесні з нашими співробітниками, клієнтами, бізнес-партнерами. Фармацевтичний роздріб стає все більш високотехнологічною галуззю, дуже важливо не тільки йти в ногу з часом, але і задавати тенденції. Саме тому «Аптека гормональних препаратів» ставить перед собою амбітні цілі, які буде досягати, використовуючи весь накопичений за 25 років роботи досвід».

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини