Англійська для дітей: з якого віку починати вчити? p

27.05.2020, 10:00
Англійська для дітей: з якого віку починати вчити? - Фото

На правах спонсорства

Безсумнівно, вивчення іноземної мови - це один з найбільш популярних запитів серед батьків. Чому так? Давайте розберемося в цьому питанні разом.

Чим раніше почати вивчати іноземну мову - тим ефективнішим буде результат. До 6 років мозок дитини працює активніше, ніж за все життя. Якщо Ви хочете, щоб дитина добре знала англійську мову, починайте вже зараз.

З перших днів життя малюк вивчає світ навколо себе, і для нього немає особливої ​​різниці, якою мовою говорять батьки. Він зрозуміє ту мову, яка його оточуэ постійно. Як же зробити цей процес максимально простим, яскравим і приємним для самої дитини і його батьків?

Зараз англійська стає ще доступніше - у кожного з батьків є можливість почати вивчати мову з  дітьми від 3 місяців разом з Helen Doron English. 

 Все починається зі звичайної взаємодії мами і малюка (колискові, масажі, пісні, пальчикові ігри, забавлянки, віршики), що також природно, як і просте спілкування. На заняттях Ви будете мати можливість під керівництвом викладача розвивати дітей емоційно, інтелектуально і фізично.


Навчальні центри оснащені всім необхідним для занять з немовлятами, адже так важливо, щоб все, з чим зустрічається Ваш малюк, було якісним і безпечним.

Заняття наповнені яскравими навчальними матеріалами різних текстур і розмірів, що сприяє різнобічному розвитку дитини в англомовному середовищі. Всі активності, які виконують батьки з дитиною на занятті, також закріплюють ваш позитивний емоційний зв'язок.

До того ж, у наших маленьких студентів разом з батьками є чудова можливість повторювати весь пройдений на заняттях матеріал вдома за допомогою якісних навчальних матеріалів,  аудіо або відео, які розміщені на порталі і в додатках.

  Досвід 30-річної роботи методистів і викладачів Англійська Хелен Дорон дозволяє стверджувати, що діти, які почали вивчати англійську з самого дитинства і продовжують активно її використовувати в подальшому житті, мають неперевершені результати. Англійська мова стає другою мовою спілкування.

Вчені попереджають про те, що в найближчі 10 років в містах буде вкрай складно знайти гарну роботу без знання іноземної мови. Тому Helen Doron English рекомендує Вам полегшити життя дитині і дозволити якомога раніше почати вивчати англійську мову. Такий крок дозволить Вашій дитині бути не просто конкурентоспроможним, а й вільним, адже чим більше ти можеш - тим більше у тебе можливостей для досягнення своїх цілей!

В Україні мережа включає понад 75 навчальних центрів у 30 містах. Звертайтесь до найближчого центру і забезпечте дитині успішне майбутнє! Пам'ятайте, що англійська для дітей - це Helen Doron English.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Что вы знаете о психотерапии?