Альона Дегрік Шевцова про те, де корисні QR-платежі в Україні p

18.01.2019, 16:40
Альона Дегрік Шевцова про те, де корисні QR-платежі в Україні - Фото

Український бізнес, вважає Альона Дегрік Шевцова, вже готовий до його масового впровадження - справа за регулятором

На правах реклами

Днями регулятор анонсував "легалізацію" QR-платежів в Україні. У другому кварталі цього року планується кілька заходів із впровадженню цієї технології в вітчизняні платіжні системи. Разом з іншими платіжними методами QR-платежі додадуть ще одна цеглинку у побудову в Україні безготівкового суспільства. Глава фінансової компанії "Леогеймінг Пей" Альона Дегрік Шевцова розповіла про те, кому буде вигідним це нововведення.

«Оплата за допомогою QR-кодів буде зручна всім і у всіх галузях регулярних споживчих платежів. Це транспорт, дрібні покупки і онлайн-рітейл. Уявіть, вам просто потрібно відсканувати код, і оплата здійсниться сама по собі. Це навіть швидше, ніж оплата картою, — зазначає Дегрік Альона. — Ну і, звичайно, виграють ті компанії, які інтегрують ці системи. Адже замість установки терміналу їм просто потрібно буде наклеїти стікер», — розповіла глава ФК "Леогеймінг Пей" Шевцова Альона.

Поки "кьюари" у нас використовуються в основному в банкінгу та програмах лояльності супермаркетів. Це широко відома опція вже давно у техсфері, але "зайшла" вона у 2000-і не з того боку — спочатку QR використовували просто для зручного переходу за посиланням за допомогою камери смартфона. Але ця технологія має величезний потенціал, і плани на його розвиток — тому підтвердження, вважає Альона Дегрік Шевцова.

«У розвинених західних безготівкових економіках, наприклад, Великобританії чи Швеції, у QR-кодів багато функцій. Вони допомагають в благодійності, прискорюють роботу мережевих закладів, працюють в якості альтернативи мобільним гаманцям. Все це скоро з'явиться і в Україні», — каже Альона Шевцова ("Леогеймінг Пей").

Питання — коли? Український бізнес, вважає Альона Дегрік Шевцова, вже готовий до його масового впровадження. Справа за регулятором, який повинен дати всі дозволи. А це станеться вже найближчим часом.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Спонсорский проектЖизнь после Google, или Почему вам стоит разместить свое приложение в Huawei AppGallery