RU

Альона Дегрік Шевцова про Apple Card і нові фінансові продукти p

27.03.2019, 12:24
Альона Дегрік Шевцова про Apple Card і нові фінансові продукти - Фото

На правах реклами

Одна з головних новин цього тижня — запуск Apple свого фінансового сервісу — викликала чемало обговорень на тему того, на що перетворюються найбільші світові технологічні гіганти і як вони можуть замінити собою нинішніх лідерів багатьох сфер. Глава процессинговой компанії LeoGaming Альона Дегрік Шевцова вважає, що такі висновки виникають від нерозуміння роботи інноваційних брендів - і пояснює це в невеликому коментарі.

«Американські (і не тільки) big-tech контори стали не тільки своєю найпопулярнішою пропозицією: смартфоном, онлайн-магазином і т.д. Вони стали знаком якості, оболонкою, в якій клієнту комфортно знаходитися і яку він не бажає залишати під час споживання товарів та послуг. Тому з'явилися Apple і Google Pay, а тепер на черзі і карткові продукти», - підкреслює Альона Дегрік.

Вона вважає, що інші великі fintech-компанії також підхоплять цю тенденцію і запускатимуть власні рішення для користувачів. При цьому бізнесу — особливо традиційним фінінститутам — не варто хвилюватися.

«Apple Card не означає, що компанія стає банком — так само, як і український mobile-only банк в смартфоні не є банком в прямому сенсі. Це ім'я, яке працює з традиційною установою, вирішує всі організаційні та формальні питання. Такий продукт — це в першу чергу інструмент лояльності і ще один важливий аргумент для нинішніх власників IPhone не переходити на Android», — розповідає Альона Дегрік Шевцова.

З цим важко не погодитися. На жаль, нова «фішка» буде доступна лише для користувачів США. Проте, її головні принципи легко застосовні і в Україні.

«Зручність платежу, вигода і винагорода за користування — ось нинішні аргументи того, щоб споживач залишився з вами. Тому великі технологічні команди будуть і далі запускати фінансові рішення. Це розвиток, без якого вони будуть рухатися назад», — резюмувала Альона Дегрік Шевцова.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини