RU

Альона Дегрік про те, чим Viber Out корисний українцям p

21.11.2018, 15:42
Альона Дегрік про те, чим Viber Out корисний українцям - Фото

На правах реклами

Viber Out — зручний інструмент prepaid-дзвінків, який месенджер Viber активно розвиває останнім часом.Він дозволяє дзвонити у будь-яку країну світу на стаціонарні та мобільні номери за фіксованою ціною — в умовах отриманого безвізу послуга більш ніж актуальна.

Цього року процесингова компанія LeoGaming запустила поповнення рахунків Вайбер Аут в Україні. Про те, навіщо цей сервіс потрібен нашим громадянам, розповідає директор фінансової компанії «Леогеймінг Пей» Альона Дегрік (Альона Шевцова).

«Команда LeoGaming зробила користування Viber Out набагато зручнішим для співвітчизників», — розповідає Альона Шевцова. «Пакет з 100 хвилин, розрахований на місяць, можна купити за $13,99. Таким чином, хвилина розмови з відмінною якістю зв'язку по світу світу обійдеться в $0,13. Це дешевше, ніж говорити у роумінгу або користуватися місцевими операторами», — підкреслює Дегрік Альона.

LeoGaming дає можливість поповнити рахунок сервісу на суму від 1 грн до 2800 грн у будь-якому терміналі. Крім того, це можна зробити на сайтах телеком-операторів Kyivstar і lifecell.

«Наша команда інтегрувала поповнення Viber Out у терміналах та планує розвивати цю функцію через інші payment-майданчики. Ми дуже цінуємо роботу з міжнародними компаніями в Україні — в першу чергу тому що відкриваємо для них нові можливості для ринку. Кожен такий проект — це свідчення довіри міжнародного ринку до українського, а також до досвіду LeoGaming у створенні платіжних рішень для бізнесу», — зазначає Альона Дегрік (Альона Шевцова).

У перспективі ФК «Леогеймінг Пей» планує впровадити використання Viber Out у якості методу оплати. Поповнивши свій баланс, клієнт Вайбера зможе використовувати його в якості оплати покупок. Таким чином, вважає Альона Дегрік, Viber Out стане ще одним зручним електронним гаманцем.

Нагадаємо, месенджером Viber користуються близько 20 мільйонів осіб — це найпопулярніший месенджер в Україні. Серед новинок Viber у нашій країні — клікабельні стікери, які ведуть користувача на сайт або сторінку товару / магазину. Viber створив такі стікери для співачки Тіни Кароль. Завантаження цього стікерпака автоматично підписує користувача на спільноту співачки у Viber.

Процесингова компанія LeoGaming, яка раніше запустила платіжний чат-бот LeoBot і додаток для оплати парковки ParkingUA — є партнером Viber з розвитку на нашому ринку. LeoGaming забезпечує технічну інтеграцію сервісів Viber, в тому числі Вайбер Аут, з з мобільними операторами і платіжними терміналами.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини