Альона Дегрік про роботу фінтех-компаній під час воєнного стану p

30.11.2018, 11:39
Альона Дегрік про роботу фінтех-компаній під час воєнного стану - Фото

Альна Дегрік (Альона Шевцова) поділилася аналізом важливих для бізнесу пунктів нового закону і дала практичні рекомендації в своєму блозі

На правах реклами

Головною темою сьогоднішньої тижні було і залишається введення воєнного стану в Україні. Він охоплює всі сфери суспільного і економічного життя країни. Не в останню чергу ВП, який почався вчора, зачепить український бізнес, що вже почав активно готуватися до непростого місяця. Не менш гостро це відчуває платіжна сфера, масштаби і відповідальність якої ростуть взаємопов'язано. Директор фінансової компанії «Леогеймінг Пей» і CEO LeoGaming Альона Дегрік (Альона Шевцова) поділилася аналізом важливих для бізнесу пунктів нового закону і дала практичні рекомендації в своєму блозі.

«Наступний місяць Україна знаходиться в ситуації, яка здається чимось неприродним для інноваційної платіжної галузі. Чому так? Fintech-сфера максимально залучена в інформаційний потік найбільш розвиненої частини планети. Тієї самої, де не буває воєн, де в наявності верховенство права і де ситуації з військовим протистоянням здаються відлунням далекого минулого, що лякає, але нібито неможливого в кінці другої декади XXI століття. Західний світ довго і наполегливо працював заради досягнення цього результату. Це потрібно робити і нам», - коментує Альона Дегрік (Шевцова), акцентуючи на особливостях платіжної індустрії в Україні.

Найбільш «уразливими» для українського бізнесу, на думку директора ФК «Леогеймінг Пей», є можливі обмеження по праву на приватну власність, таємницю листування та ін, тому що чітко не прописані умови ініціювання практично всіх зазначених дій.

Альона Дегрік (Шевцова) також наводить можливі економічні наслідки воєнного стану, що впливають на транзакційний бізнес.

«Перше - скорочення попиту на деякі види покупок і платіжних послуг. Користувачі будуть відкладати / скасовувати витрати на digital goods, адже зараз актуальніше мати реальні речі або гроші. Друге - підвищення ролі грошових переказів. Користувачі оптимізують свої витрати, безготівкові кошти можуть переміщатися на один рахунок, а потім вибір платіжного сервісу буде залежати від ступеня надається вигоди. Третє - зростання попиту на іноземну валюту. Це повинно було бути першим пунктом, але прогнози в цьому питанні найбільш туманні. Банки явно роблять все, щоб зробити існуючі депозитні портфелі в іноземній і національній валюті настільки вигідними, щоб бажання отримати це вигоду переважало б паніку»- пояснює Олена Шевцова.

Зважаючи на особливості Фінтех-галузі, спікер вважає, що найбільш розумним для бізнесу буде оптимізувати витрати, відмовившись від необов'язкового іміджевого промо і направити гроші на довгострокові проекти і підтримки постійною клієнткою бази - адже це напевно можуть робити конкуренти. Також Олена Дегрик радить зміцнювати команду проекту і підтримувати її учасників на всіх рівнях, зберігаючи стабільний курс компанії на розвиток.

Читайте по темі:

Альона Дегрік про те, чим Viber Out корисний українцям

Альона Дегрік про переваги Mobile ID для України

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Как хорошо ты знаешь политическую кухню Николаева? Восемь вопросов с призами