Альона Дегрік про головні тренди платежів 2019 року p

12.12.2018, 13:40
Альона Дегрік про головні тренди платежів 2019 року - Фото

CEO компанії «Леогеймінг Пей» Альона Дегрік (Альона Шевцова) розповіла про передові розробки у фінансових технологіях

На правах реклами

2019 рік уже близько. Діти чекають подарунки, дорослі — вихід нових гаджетів і прем’єри фільмів, всі чекають поліпшення якості життя. А фінтех-фахівці обговорюють головні тренди галузі, які скоро стануть частиною нашого платіжного ланцюжка. Про передові розробки у фінансових технологіях нам розповіла CEO компанії «Леогеймінг Пей» Альона Дегрік (Альона Шевцова).

«Один із трендів фінтехового 2019го — це open banking. За ступенем прориву це можна порівняти з Big data або криптовалютами. Коротко: концепція open banking дозволить фінустановам об’єднати свої зусилля, щоб підвищити якість обслуговування. Правда, для цього банкам доведеться поділитися своїми даними з третіми сторонами. Це робиться через API з потрібним набором функцій», — розповіла Альона Шевцова (Дегрік).

Інші інновації вже більш звичні нашому вуху. Наприклад, це розширення використання біометричних технологій у банківській сфері — вже нікого не здивуєш входом в інтернет-банкінг за допомогою відбитка пальця, але це не межа. Те ж і з платежами на пристроях, що носяться — зараз у магазинах іноді можна зустріти людей, що розплачуються за допомогою “розумних” годинників. У наступному році їх повинно стати ще більше, прогнозує глава «Леогеймінг Пей» Дегрік Альона.

«Всім подобається безконтактні платежі, і біометрія обличчя — вже не межа. Кілька іноземних стартапів працює над ідентифікацією по датчику пульсу. Подальша персоналізація і безшовність транзакційного бізнесу неминуча. Також є не менше проста розробка — QR-платежі. Незважаючи на те, що пік популярності QR-кодів вже пройшов, адже раніше вони з’являлися буквально на кожній стіні, то зараз фінтех-фахівці нарешті знайшли QR-кодам гідне застосування. Досить навести камеру на код, щоб платіж пройшов», — розповіла Альона Дегрік.

Багато що з перерахованих функцій об’єднує ще один тренд 2019 року — це розвиток мобільних гаманців: «Готівкові стрімко втрачають актуальність для клієнтів. І тут не обійтися без мобільних гаманців, додатків, що дають можливість розплачуватися за покупки, переводити гроші і здійснювати інші фінансові операції», — розповіла глава компанії Дегрік Альона (Шевцова).

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить