Альона Дегрік: найпопулярніші платіжні fintech-рішення p

20.12.2018, 17:58
Альона Дегрік: найпопулярніші платіжні fintech-рішення - Фото

Голова фінкомпанії «Леогеймінг Пей» Альона Дегрік (Альона Шевцова) розповіла про фінтех-підсумки року

На правах реклами

Грудень — час підбивати підсумки. Ринок фінансових технологій України у 2018 році показав сталий розвиток і зростання. Впровадження нових fintech-інструментів продовжує змінювати життя українців. Про фінтех-підсумки року нам розповіла голова фінкомпанії «Леогеймінг Пей» Альона Дегрік (Альона Шевцова).

«Головні фінансові інновації року, що минає — розвиток в Україні Google Pay і поява Apple Pay. Тепер на касах магазинів набагато рідше можна зустріти людину, яка розплачується банківською картою. Адже мобільні гаманці набагато зручніше за картки: на них можна підв'язати всі наявні рахунки. А у сучасного українця їх, як правило, кілька у різних банках. Якщо вірити статистиці регулятора по столиці, в середньому дві карти в різних банках», — зазначила Дегрік Альона («Леогеймінг Пей»).

Додатки — не тільки е-гаманці, а й в інших сферах — займають все більше позицій у нашому житті. Раніше співвітчизники вже навчилися викликати таксі з їх допомогою, в минулому році запустили рішення для оплати парковки Parking UA. Однак за останні пару років, вважає Альона Шевцова, складно уявити собі більш активного популяризатора cashless-платежів, ніж one-click сервіс Masterpass.

«Завдяки впровадженню Masterpass користувачі взагалі можуть обійтися без картки в руках, — підкреслює Альона Дегрік (Шевцова). — Цей гаманець дозволяє прискорити процес покупок як в онлайні, так і в офлайні, зробити мобільний платіж максимально безшовним. До того ж, він гарантує додатковий захист і безпеку шопінгу».

Одна зі сфер, де не вистачає повноцінної інтеграції фінтеху — громадський транспорт. У Києві безготівково можна розрахуватися лише в метро, ​​міській електричці, фунікулері та на швидкісному трамваї. При цьому оплата платіжними картками вже діє на маршрутах декількох українських невеликих міст.

«Ось-ось запуститься можливість оплатити проїзд безконтактною банківською картою, і тоді можна буде говорити практично про повне покриття міських послуг фінтехом. Я вважаю це значним успіхом для нашої країни, в якій ще зовсім недавно можна було рідко зустріти людину, що не використовує готівку», — підсумувала Альона Шевцова.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить