Альона Дегрік: чим значущий для фінтеху України фріланс-ринок p

10.01.2019, 16:17
Альона Дегрік: чим значущий для фінтеху України фріланс-ринок - Фото

Голова фінансової компанії «Леогеймінг Пей» розповіла, які висновки з успіхів українського вільного найму може використовувати fintech-галузь

На правах реклами

2018 рік показав значний результат у зростаючій сфері українського фрілансу. На одній з найбільших вітчизняних майданчиків розміщення замовлень Freelancehunt фрілансери виконали замовлень на 240 млн грн, що на 60 мільйонів більше, ніж у 2017-му. Найпопулярніші галузі: дизайн, робота з текстами і програмування. Які висновки з успіхів українського вільного найму може використовувати fintech-галузь, розповіла голова фінансової компанії «Леогеймінг Пей» Альона Дегрік Шевцова.

«Як ми бачимо з графіком, трьома провідними спеціальностями є дизайн, копірайтинг і розробка. По суті, це все, що потрібно для створення базового функціоналу продукту, свого роду MVP, який не може зробити основна команда фінтех-компанії через низку причин, але ідея якого не повинна припадати пилом, — пояснює Альона Шевцова («Леогеймінг Пей»). — А якщо врахувати показники лідерства цих галузей — цей мінімально життєздатний продукт буде функціонувати і не обійдеться компанії у солідну статтю витрат. По суті, ми маємо добре середовище для product-генерації і їх реалізації», — вважає Альона Дегрік Шевцова.

Основна перевага українських фріланс-працівників — співвідношення ціни і якості, завдяки яким вони цінуються у світі. Слід зауважити, що бюджети саме на кодинг у нашій країні вже наближаються до світових, що дає виграш нашим фрілансерам, підсумувала Альона Дегрік Шевцова.

«Тим не менш, статистика фріланс-ринку підтверджує, що мобільна розробка — суто in-house галузь, яка вимагає не короткої проектної зайнятості, а постійного залучення. Тому фріланс не може бути універсальним рішенням: для стабільного розвитку базової ідеї в сфері тих же мобільних платежів без стаціонарної команди не обійтися», — каже Дегрік Альона.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам