RU

А якщо не для PR? 7 неочевидних кейсів користі медіа-моніторингу для компанії pr

27.05.2021, 14:26
А якщо не для PR? 7 неочевидних кейсів користі медіа-моніторингу для компанії - Фото

На правах партнерства

За останні декілька років медіа-моніторингові системи увійшли до переліку must-have засобів щоденної роботи спеціаліста з комунікацій. Вони дозволяють відслідковувати ефективність PR-кампаній, моніторити активність конкурентів та аналізувати репутацію брендів, персон, компаній.

Однією з таких систем є Semantrum, яка дозволяє моніторити медіа-простір та виконувати AI-аналітику повідомлень за тональністю, фокусністю, топ-словами та багатьма іншими критеріями.

У той же час ми зібрали декілька кейсів, коли систему медіа-моніторингу використовують не тільки PR-спеціалісти, але і представники інших бізнес-структур. У цій статті розглянемо основні з них.

1. Відділ продажів

Ліди. Медіа-моніторингова система може бути одним з основних інструментів отримання лідів. Відслідковуйте у медіа та соцмережах публікації та дописи, які можуть принести вам клієнтів.

Для юридичних фірм та адвокатських контор це кейси про рейдерські захоплення, обшуки у компаніях, інформація про майбутні зміни у компанії, що можуть призвести до зміни установчих документів, ліцензування, ліквідації або продажу. Для рекламних агентств – повідомлення про ребрендінг, запуск нової лінійки товарів у великих виробників чи призначення нового керівника відділу маркетингу компанії, яку давно хотіли мати своїм клієнтом.

Не оминемо ми і базову потребу для відділу продажів, що закриває система медіа-моніторингу, – це відслідковування згадок про клієнтів. Слідкуйте за медіа-полем поточних клієнтів, щоб бути з ними на одній хвилі або допомогти їм попередити репутаційні ризики.

2. HR відділ

Ринок рекрутингу зараз переживає складні часи, по окремих позиціях кількість пропозицій вакансій перевищує кількість резюме у декілька разів. Бренд роботодавця, його репутація  мають велике значення.  Чим тут може допомогти медіа-моніторингова система?

По-перше, це відслідковування згадок про компанію як про бренд роботодавця, моніторинг публікацій про рейтинги кращих роботодавців, інтерв’ю та коментарів представників компаній-конкурентів.

По-друге, попередження відтоку кадрів та рекрутинг. Сучасні медіа-моніторингові системи дозволяють моніторити появу нових резюме на спеціалізованих сайтах. Відслідковуючи потрібні ключові слова, наприклад, за назвою вашої компанії, можна знайти резюме, опубліковані співробітником вашої компанії, та вчасно запобігти звільненню, запропонувавши кращі умови. Або ж знаходити потенційних співробітників, отримуючи повідомлення про пошук роботи кандитатом, що ідеально задовольняє вимогам вашої вакансії.

І по-третє, моніторити відгуки на спеціалізованих сайтах роботодавців чи у групах на Facebook, щоб запобігти поширенню неправдивої інформації або враховувати написане при побудові та впровадженні нових робочих процесів.

3. Відділ закупок та юридичний відділ

Моніторинг ЗМІ та соцмереж дозволяє відслідкувати важливу інформацію про контрагента, якої немає у держреєстрах та офіційних базах даних або яка з’явиться там згодом.

Часто інформація, яка має принциповий вплив на процес роботи з поточними чи потенційними контрагентами, може з’являтись у пресі та соцмережах швидше за офіційну інформацію в державних реєстрах. Наприклад, оголошення про підозру чи затримання керівників компанії-партнера, про обшуки і т.д.

Медіа-моніторингова система оперативно просигналізує про наявність інформації у ЗМІ про рейдерське захоплення вашого контрагента чи клієнта, незаплановані обшуки та вилучення обладнання, спецоперацію чи інші значні події, що можуть впливати на вашу співпрацю з таким контрагентом чи партнером.

Системи моніторингу ЗМІ надають також можливість ретро-пошуку інформації за певний час "назад". Така можливість необхідна під час перевірки контрагента перед початком роботи з ним – чи не було гучних скандалів, чи не було на кадрових онлайн-форумах повідомлень про затримку заробітної платні чи недобросовісний найм, які репутаційно позитивні або негативні події відбувалися з вашим партнером раніше.

4. Відділ розробки продуктів

Дані з системи медіа-моніторингу не замінять повноцінні маркетингові дослідження, проте стануть до них чудовим доповненням. Окрім відстеження публікацій у новинах про бренд свій та конкурентів, можна отримати інсайти ще з таких джерел, які відгуки з інтернет-магазинів про якість продуктів та сервісів.

Корисною для дослідження стане аналітика продуктових позицій за оцінками користувачів, рекомендаціями на спеціальних сервісах  та, знову ж таки, за відгуками. Можна порівнювати свою продуктову лінійку та подібні товари конкурентів, а також товари-замінники у категорії.

Якщо одним з каналів просування вашого продукту є так звані "unpacking video", то медіа-моніторингові системи дозволять відслідковувати та отримувати згадки за хештегами у відео на Youtube або за ключовими словами у описі ролику. Окрім моніторингу вашого продукту це зручний інструмент для конкурентного аналізу та аналітики за характеристиками продуктів вашого сегменту.

5. Внутрішні (корпоративні) служби безпеки

Медіа-моніторингові системи закривають базові потреби з моніторингу інформації про потенційниїх кандидатів, партнерів чи підрядників у частині моніторингу медійного та інформаційного поля навколо осіб та компаній.

Завдяки подібним системам можна, наприклад, вчасно дізнатись про зміну керівництва у компанії, адже окрім зміни директора (інформація про якого міститься в ЄДРПОУ), ви дізнаєтесь про зміну лінійних керівників, що іноді важливіше за зміну підписанта. Так само можна дізнатись про зміну осіб, що приймають рішення, у державних органах, з якими взаємодіє бізнес, а це дозволить вчасно відреагувати на ситуацію.

Також системи подібного класу дозволяють зібрати навколо об’єкту моніторингу інформацію з різних джерел: ЗМІ, соціальні мережі, публічні телеграм-канали. Можна дізнатися, що що пишуть про об’єкт або що пише об’єкт сам про себе.

6. Аналітики

Відслідковування локальних та міжнародних галузевих трендів є однією з найважливіших умов успіху компанії, оскільки дають змогу першими впроваджувати нові технології, продуктові лінійки, оптимізувати процеси чи обладнання.

Найефективнішим способом для цього все ще залишається відвідування міжнародних конференцій та виставок, проте і медіа-моніторингова система може дати значний приріст у ефективності дослідження. Налаштуйте отримання інформації за ключовими словами з найбільших галузевих видань України та світу і отримуйте відібрану стрічку повідомлень саме з тією інформацією, що цікавить вас у розрізі аналітики ринків, позбавившись необхідності гортати тисячі непотрібних статей.

За допомогою медіа-моніторингових систем зручно відслідковувати новини галузевого законодавства. У ЗМІ та соцмережах активно обговорюють майбутні нормативні документи за зміни до законодавства, а на офіційних сайтах інформація про прийняті правові документи з’являється максимально оперативно.

Для аналітиків незамінним джерелом інформації є також онлайн-форуми, особливо спеціалізовані, на яких обговорюються  нові продукти, послуги, дії конкурентів, ринкові тренди і т.д.

7. СЕО та власники компаній

Для СЕО та власників компаній медіа-моніторингові системи є корисними у будь-яких ситуаціях, які описані вище.

Отримувати оцінку репутації себе чи компанії у медіа-просторі, моніторити відтік ключових співробітників, аналізувати конкурентів, звузити новинний потік до лише важливої інформації, відслідковувати ключові події у партнерів та медійне поле за галуззю, зібрати інформацію про потенційного партнера чи компанію перед знайомством – все це легко зробити з використанням професійної медіа-моніторингової системи.

У сучасному світі немає проблеми з доступом до інформації, проте є складнощі з тим, щоб фільтрувати з-поміж всього потоку тільки найважливіше і мати можливість отримувати узагальнення інформації. Рішення таких задач просте – обирати лише сучасні інструменти для роботи. AI-платформа для медіа-моніторингу та репутаційної аналітики Semantrum за допомогою штучного інтелекту здійснює моніторинг і аналіз великих масивів даних і ЗМІ та соцмережах українською, російською, англійською та іншими мовами. Алгоритми системи автоматично визначають тональність (позитивна, нейтральна чи негативна), роль об’єкту моніторингу у повідомленні (головна, другорядна), потенційне охоплення аудиторії, індекс лояльності ЗМІ до бренду чи персони та багато інших метрик для оцінки медійної репутації.

Система має широкий функціонал для зручної роботи, інтерактивні дашборди, гнучкі налаштування алертів, а також можливість побудувати окремі інформаційні поля для кожного департаменту або ієрархічну структуру для всієї компанії з різними рівнями доступу.

Звертайтесь до наших спеціалістів для консультації щодо моніторингу медіа-поля навколо персони чи бренду, що вас цікавлять. (посилання)

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини