RU

50 000 гривень вкладникам від «Мінфіну» p

24.09.2018, 13:00
50 000 гривень вкладникам від «Мінфіну» - Фото

На правах реклами

Подарунок за депозит — це щось новеньке. У банків що, мало клієнтів?

Дійсно, депозити зараз надзвичайно популярні — більшість українців вважає за краще зберігати вільні кошти на банківському депозиті. До того ж з акцією «Бонус до депозитів» вкладники банків-партнерів вже заробляють більше, отримуючи додаткові 1,5-2% річних до базової ставки. Однак під матрацами українців все ще зберігаються значні суми готівки. Вони б дуже знадобилися банкам, які відходять від кризи і починають кредитувати бізнес і громадян.

«Мінфін» зацікавлений у розвитку банківських послуг, як і в тому, щоб допомогти українцям стати багатшими. Наша нова акція «Розіграш від ТОП банків» вигідна для всіх: вкладники отримають грошові призи, а банки — нових клієнтів.

Можна докладніше про призи?

Переможці акції «Розіграш від ТОП банків» розділять між собою призовий фонд у розмірі 50 000 грн. Головний приз — майже половина загальної суми — 20 000 грн. Три учасники отримають по 5 000 грн, а ще 10 — по 1 500 грн.

Розіграш відбудеться в другій половині грудня. У цей період навіть мінімальний приз доведеться до речі, з огляду на витрати перед новорічними святами.

Збільшити свої шанси на виграш цілком реально. Для цього варто оформити не один, а кілька вкладів. Відкривати депозитні рахунки можна в різних валютах та різних банках — але тільки в тих, які беруть участь в акції.

Як дізнатися, які банки беруть участь в розіграші?

Актуальний список банків знаходиться за посиланням. На даний момент в акції «Розіграш від ТОП банків» беруть участь 7 фінустанов:

Альфа-Банк

Укргазбанк

ОТП Банк

Універсал Банк

Таскомбанк

ВТБ

Укрексімбанк

А умови акції складні? Мені цікаво, але розбиратися в томах правил немає часу

Ми поважаємо час наших читачів, тому обійшлися без заплутаних інструкцій. Акція «Розіграш від ТОП банків» проходить з 10 вересня до 10 грудня 2018 року. У цей період потрібно відкрити депозитний рахунок терміном від 1 місяця, на суму від 5 тис. грн або 200 доларів/євро в одному з банків-учасників. З документів знадобляться тільки паспорт і код платника податків.

Перед тим, як йти до банку, не забудьте заповнити заявку на сайті minfin.com.ua. Це важливо, тому що договори депозитних рахунків без попередньої заявки в розіграші участі не беруть. Ми запитуємо тільки необхідну інформацію: ПІБ та контактні дані.

Після заповнення заявки у вас є цілий місяць, протягом якого можна обрати зручне відділення банку і відкрити депозит. Потім потрібно підтвердити відкриття вкладу на сторінці «Мінфіну». Тепер залишилося дочекатися результатів розіграшу.

А є обмеження щодо участі в акції?

Так, якщо ви вже відкрили депозитний рахунок в ОТП Банк, Універсал Банк або ВТБ і зареєстрували його в акції «Бонус до депозитів». Такий рахунок не зможе брати участь в акції «Розіграш від ТОП банків».

Коли і як я дізнаюся, що виграв?

«Мінфін» обов'язково повідомить цю радісну новину кожному переможцю розіграшу, а ще до 4-го січня 2019 року опублікує результати акції на сайті. Сам розіграш буде проходити з 15-го до 28-го грудня: виграшні номери депозитів визначить комп'ютерна система, обравши їх зі списку у довільному порядку. Переможці отримають гроші на свій рахунок протягом 10 днів.

Я хочу брати участь в акції. То що мені робити?

Просто заповніть заявку на участь в акції «Розіграш від ТОП банків». Після цього вас протягом півгодини набере оператор і детально проконсультує, що робити далі.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини