RU

5 причин завантажити фінансовий додаток з грошима всередині p

11.05.2021, 10:00
5 причин завантажити фінансовий додаток з грошима всередині - Фото

На правах реклами

Фінансовий додаток MyCredit з грошима всередині працює у 2 рази швидше ніж сайт, економить трафік та заряд пристрою, а також регулярно дарує подарунки. На відміну від сайту додаток працює при мінімальному рівні зв'язку 2G.

Чому варто завантажити додаток MyCredit?

1. MyCredit – це скринька з грошима та подарунками всередині

Фінансовий сервіс MyCredit любить дарувати подарунки. Щотижня розігрується по 5 поповнень мобільного на 100 гривень серед завантаживших додаток. А до 14 травня можна виграти до 17 000 гривень у пасхальній міні-грі "Вся справа в яйцях".

Також нагадуємо, що новим клієнтам MyCredit дарує 50 грн на кешбек на оплату відсотків за 1-й кредит під 0,01%.

2. Фінансовий додаток MyCredit покаже доступну для вас суму грошей

У потрібний момент фінансовий сервіс MyCredit допоможе "не морально, а матеріально". Навіть 1 000 гривень часто розв'язувати серйозні проблеми. Розбите скло на телефоні, зламані навушники або хворий зуб вимагають термінового розв'язання проблеми. З додатком MyCredit такі проблеми будуть вирішені швидко.

Зареєструйтеся у фінансовому додатку MyCredit і дізнайтеся яка сума грошей доступна для вас. У потрібний момент ці гроші за 5 хвилин будуть перераховані на вашу карту.

3. Додаток MyCredit працює швидше, ніж сайт

Розробники MyCredit прагнуть прискорити процес надсилання грошей на карту. Однак, не впливають на швидкість роботи браузерів. Браузеру, при переході на нову сторінку, потрібно кожен раз заново завантажувати інформацію. А це додаткове навантаження на інтернет та додатковий час. У мобільному додатку інформація зберігається всередині та не завантажується знову і знову. Тому додаток швидше, ніж сайт.

4. Легкий додаток MyCredit економить пам'ять телефону і мобільний трафік

Часто один новий додаток гальмує роботу пристрою і швидко розряджає батарею. І погодьтеся, ще болючіше після установки нового додатку, несподівано втратити мобільний трафік і гроші. Розробники MyCredit хочуть дарувати клієнтам тільки радість і розв'язувати проблеми, а не створювати нові. Тому прагнуть зробити додаток легким.

Фінансовий додаток MyCredit не працює у фоновому режимі та не використовує заряд і трафік цілодобово. Завдяки цьому не витрачає зайві мб інтернету і заряд пристрою.

5. Додаток MyCredit гарантує повну конфіденційність даних

MyCredit пройшов сертифікацію PCI DSS — міжнародного стандарту безпеки зберігання даних платіжних карт, розробленого Visa та MasterCard.

Крім дотримання стандартів зберігання та захисту інформації про клієнтів, співробітники MyCredit регулярно проходять перевірку на поліграфі. В офісах ведеться відеоспостереження і діє пропускна система контролю. І це не зважаючи на те, що повного доступу до інформації про клієнтів у співробітників немає. Крім цього, раз на тиждень проводиться перевірка на злом клієнтської бази.

Тому MyCredit гарантує захист персональних даних.

Завантажуйте додаток для iOs і Android.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини