5 корисних ресурсів для підприємця + 1 бот pr

13.06.2019, 09:00
5 корисних ресурсів для підприємця + 1 бот - Фото

Ми вибрали must have, що допоможуть бізнесу заощадити час і ресурси на вирішення щоденних питань

На правах реклами

Є дуже багато сервісів, покликаних полегшити роботу підприємця. Ми вибрали must have, що допоможуть бізнесу заощадити час і ресурси на вирішення щоденних питань.

Google My Business

У вас може бути своя сторінка в Instagram або FB, але погодьтеся – бізнес, про який не знає Google, – це несерйозно. Більшість речей (товарів і послуг), що цікавлять вашого клієнта, він шукає в Google. Сайт, який добре індексують пошуковики, почасти вирішує це питання. А втім, незалежно від того, є він у вас чи ні, Google My Business дуже добре сприятиме тому, щоб ваш клієнт про вас дізнався.

Фактично ви безкоштовно створюєте профіль своєї компанії в Google, ваш офіс з'являється на Google Maps і відображається в пошуку. Тут же клієнти можуть ставити оцінку вашому сервісу, писати відгуки та навіть публікувати фото.

Щоб скористатися, просто перейдіть за посиланням (https://google.com/business) і заповніть профіль компанії. Єдиний нюанс – останнім етапом створення профілю стане підтвердження вашої особи. Зазвичай для цього Google надсилає лист на адресу, яку ви вказали.

CONTR AGENT

Працювати з ненадійними партнерами – дороге задоволення. Сервіс CONTR AGENT допомагає як підприємцям, так і великому бізнесу бути впевненими в тих, з ким вони працюють. За допомогою нього можна поставити на моніторинг одночасно до 1,5 тис. партнерів і оперативно оцінювати всі ризики співпраці.

Як це працює?

Ви вводите код ЄДРПОУ, і сервіс аналізує одночасно кілька баз даних, починаючи від реєстру підприємців і плану перевірок та до реєстру судових справ. Зрештою ви знатимете про афілійованих осіб компанії, побачите графічне відображення зв'язків самої компанії та в разі чого отримуватимете повідомлення про процедури банкрутства, наявність боргів, відкриття судових справ та ін.

SMS-МАЯК

Успішний бізнес рано чи пізно може стати ласим шматочком для заздрісників – конкурентів або навіть партнерів. Найчастіше предметом посягань стає майно підприємця. Щоб спати спокійно – достатньо підключити SMS-МАЯК.

Цей сервіс повідомляє про будь-які зміни в статусі об'єкта, який власник ставить на моніторинг. Отже, у власників є можливість вчасно оспорити рішення в суді. Також є можливість одержувати повідомлення вже на етапі будь-яких спроб внести зміни до статусу. Щоправда, такий моніторинг обійдеться дещо дорожче.

Сервіс прямо пов'язаний із Держреєстром речових прав на нерухоме майно, тому обов'язковою умовою є реєстрація майна в цьому Реєстрі. Ціна – від 30 грн/місяць.

ОСОБИСТИЙ ЕКСПЕРТ

Якщо у вас час від часу виникають сумніви щодо податкових, юридичних або інших нюансів – такий сервіс просто необхідний.

Тут можна разово придбати консультацію. До вирішення питання буде залучено найкращих експертів компанії ЛІГА:ЗАКОН, які в письмовій формі розкладуть ваше питання по поличках – з посиланнями на законодавство та інші нормативні акти.

PatentBot

Єдиний спосіб захистити свій бренд – зареєструвати його. Сьогодні простіше й краще цього не зробить ніхто, аніж цей сервіс.

Тут можна здійснити безкоштовну перевірку й пошук вільної торгової марки, подати заявку на реєстрацію, сплатити всі офіційні збори та відслідковувати статус одержання сертифіката. Сервіс успішно працює не лише в Україні – він упевнено підкорює ринки США, ЄС і навіть Китаю.

+

ReporTax_bot

Не кожний підприємець готовий платити бухгалтерові гроші за ведення бізнесу. Та й навіщо, якщо сьогодні з податками для ФОП легко справляється спеціально навчений ReporTax_bot. Прямо в месенджері (на цей час бот доступний в Telegram) підприємцеві надходитимуть нагадування про строки сплати податків і подання звітів. Там само можна буде сплатити податки та ЄСВ, а також подати звітність до держорганів. Причому для цього не потрібно розбиратися в податкових формах і бланках – достатньо дати вхідні про доходи за минулий місяць, а решту бот розрахує та зробить сам. Усе дуже просто – розбереться й дитина.

Щоб користуватися ботом, потрібно буде пройти нескладну процедуру реєстрації, указавши свій ІПН, і завантажити свій електронний підпис для підтвердження звітів. Надалі всі податкові питання вирішуватимуться з телефону за кілька хвилин. Як і бухгалтер, бот сумлінно надсилає всі квитанції на пошту.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам