RU

4 млн охоплення, або як просувати бренд в умовах обмежень p

31.03.2021, 11:00
4 млн охоплення, або як просувати бренд в умовах обмежень - Фото

На правах реклами. glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину

Музика з проєкту в топі українських чартів і 4+ мільйони охоплення аудиторії 18+

Деякі індустрії традиційно вважаються більш складними для просування: через більш складні вимоги до комунікацій або саму суть категорії. Проте іноді варто лише поміняти підхід, як труднощі перетворюються на нові можливості.

Тютюнова категорія — одна з таких складних на перший погляд. Але, коли в основу комунікацій лягає філософія бренду, фокус переходить з продукту на унікальний досвід і яскраві враження, які він дарує. Саме в цій точці перетинаються два ключових аспекти комунікацій: те, чого користувачі насправді шукають в категорії, і те, що складає іміджевий компонент бренду.

Комунікувати це поєднання краще за все через нативний крафтовий контент, який говорить напряму до емоцій користувачів і максимально доносить саме іміджеву історію. Одним з гарних прикладів слушних каналів є інфлуенсери. Кейс Музичний HYPER Set від glo™ наочно показав переваги їхньої підтримки, яка допомогла привернути увагу і забезпечити колаборації та онлайн-івенту шалений успіх.

Деталі про проєкт

Музична WOW-колаборація та однойменний онлайн-івент Музичний HYPER Set були покликані прокомунікувати багате розмаїття смаків стіків для glo™ HYPER.

"glo™ HYPER — найпрогресивніший пристрій лінійки девайсів бренду, для якого був розроблений широкий асортимент яскравих смаків стіків*, призначений для поціновувачів експериментів та вибухових вражень. Ми вирішили прокомунікувати це розмаїття досвіду у яскравий і неформальний спосіб — залінкувати смак і музику, створивши дійсно незвичний синестетичний досвід для користувачів", — розповіла про проєкт Вікторія Андрюшкіна, glo Brand Executive.

4 українських артисти — MamaRika, DJ Katro Zauber, Artem Pivovarov і Sonya Kay — створили унікальні композиції, що передали характер вибухових смаків стіків.

А яскраві українські інфлуенсери та лідери думок активно підтримали проєкт, розповідаючи в своїх постах і сторіс про колаборацію, етапи проєкту, ефір і враження від івенту.

Зліва направо: Ярослав Князев, Таня Пренткович, Олімпія Вайтмусташ, Андрій Гонковський, Іван Кришталь

"Підбираючи інфлуенсерів для проєкту, ми оцінювали, по-перше, наскільки вони підкреслять і посилять головний меседж колаборації і автентичний характер бренду. По-друге, перевіряли їхню відповідність всім внутрішнім вимогам BAT. Всі інфлуенсери проєкту мали мати дорослу аудиторію. Ми ретельно пропрацювали ринок, щоб дотриматися цього критерію і забезпечити точний match інфлуенсерів та бренду", — поділився Олег Профатило, Chief Strategy Officer агенції Digital Chain.

Проєкт підтримали 14 інфлуенсерів та лідерів думок, які відповідали всім необхідним критеріям. П’ятьох із них — DJ Олімпію Вайтмусташ, Івана Кришталя, Ярослава Князева, Андрія Гонковського і Таню Пренткович — запросили в студію, з якої проводилася трансляція онлайн-івенту.

Не менш важливими лідерами думок в проєкті виступили і артисти — учасники колаборації. MamaRika, DJ Katro Zauber, Artem Pivovarov та Sonya Kay, що створили авторські треки для проєкту Музичний HYPER Set, регулярно ділилися з підписниками новинами про колаборацію та підігрівали цікавість фанатів до бренду.

Чого вдалося досягти

Онлайн-вечірка Музичний HYPER Set пройшла 26 листопада, але враження від неї лунали в мережі ще кілька тижнів після ефіру. Загалом проєкт зібрав 350+ згадок у соціальних мережах KOLів та артистів, а також отримав загальне охоплення аудиторії 18+ понад 4 мільйони. Треки проєкту кілька разів очолювали українські чарти Youtube music, Apple music і Spotify.

Завдяки підтримці інфлуенсерів та KOLs Музичний HYPER Set став одним з найуспішніших кейсів glo™. У березні 2021 року він попав до шортліста X-RAY Marketing Awards в категорії "Колаборація року з інфлуенсерами".

"Підтримка інфлуенсерів, беззаперечно, дуже важлива, коли проєкт націлений на створення персонального зв’язку між брендом і його аудиторією, новий автентичний досвід — це ми дуже наочно побачили на прикладі Музичного HYPER Set’у від glo™", — підсумував Олег Профатило, Chief Strategy Officer маркетингової агенції Digital Chain.

glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

* Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними і викликають звикання

Про Бритіш Американ Тобакко (British American Tobacco)

Бритіш Американ Тобакко Україна — перше підприємство з іноземними інвестиціями в тютюновій галузі України, яке було засноване в 1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики. Компанія входить до складу Групи British American Tobacco.

В Україні портфель компанії включає такі міжнародні марки як Vogue, Dunhill, Pall Mall, Lucky Strike, Capri, а також національну марку — Прилуки. Продукція Бритіш Американ Тобакко Україна експортується до Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Азербайджану, Болгарії, Казахстану та мережі Duty Free найбільших аеропортів світу.

Для додаткової інформації відвідайте http://www.bat.ua/

Про Digital Chain

Digital Chain (DC) — міжнародна маркетингова агенція з глибокою експертизою та великим досвідом роботи в нішевих (iGaming, gambling, betting) та мейнстримних категоріях, яке створює ефективні гнучкі рішення та перетворює компанії на Бренди. Входить до складу martech-холдингу mr.fish.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини