RU

30 гривень за кредит в 10 тисяч – що пропонує CreditPlus? p

26.02.2021, 10:00
30 гривень за кредит в 10 тисяч – що пропонує CreditPlus? - Фото

На правах реклами

Мікрокредит на карту від CreditPlus: за 30 грн можна отримати до 10 000 грн на місяць. Бонуси для постійних клієнтів – знижки до 90% на кредити до 15 000 грн і участь в акціях з реальними призами.

Мікрокредити на карту онлайн – одна з найпопулярніших фінансових послуг у світі, згідно з аналізом CNBC. CreditPlus – українська фінансова компанія, яка активно розвиває в нашій країні один із напрямів Фінтех. Організація видає кредити в розмірі до 10 000 грн для перших клієнтів і до 15 000 грн – для тих, хто оформляє кредит повторно.

За кілька років існування компанія змусила говорити про себе ЗМІ. Такі онлайн-видання, як ProstoBank, "Мінфін", "Факти", "Дело.юа", "Подробиці", "Главное" та ін. Неодноразово згадували у своїх публікаціях CreditPlus в розрізі рекомендацій. Згідно з даними "Мінфін", CreditPlus входить в топ-3 найкращих мікрофінансових організацій України.

Компанія стала популярною серед українців завдяки простим і зрозумілим умовам, оперативному і зручному сервісу. Клієнт може взяти кредит на карту будь-якого українського банку. Карта може бути як кредитної, так і дебетовою. Погашення доступно через 10 каналів: особистий кабінет, касу банку, "Приват24", термінали "ПриватБанку", а також через 6 інших платіжних терміналів. У CreditPlus є можливість продовження терміну дії кредитного договору, а також часткового погашення.

Крім того, CreditPlus проводить регулярні акції. Взяти участь можуть як нові, так і постійні клієнти. Передплатники в Facebook завжди в курсі про нові акції та знижки. Адміністратори сторінки мінімум раз в тиждень публікують промокодом на знижки для повторних кредитів.

Для того, щоб взяти мікропозик, можна скористатися сайтом або додатком (доступне до завантаження в Google Play). Після заповнення заявки із зазначенням суми й термінів і реєстрації система прийме рішення про кредит. При схваленні прийде SMS-оповіщення, і на пошту відправлять кредитний договір. Після підписання гроші переведуть на обрану раніше карту.

У CreditPlus немає жорстких обмежень стосовно позичальників. Отримати кредит можуть як офіційно працевлаштовані, так і пенсіонери, студенти та безробітні. Основний критерій – громадянство України й повноліття. Компанія враховує кредитний рейтинг позичальника, однак не приймає рішення, ґрунтуючись тільки на КІ.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини