3 причини використати обвал ринку собі на користь p

07.07.2020, 11:11
3 причини використати обвал ринку собі на користь - Фото

За словами експертів трейдинг-платформи BMFN, існує три причини, чому Форекс особливо популярний в часи нестабільності

На правах спонсорства

На відміну від фондового, валютний ринок дозволяє заробляти будь коли, а під час економічної кризи навіть набирає обертів. Досвідчені трейдери віртуозно "грають" як на зростанні курсу, так і на його катастрофічному падінні, максимально використовуючи величезні перспективи.

За словами експертів трейдинг-платформи BMFN, існує три причини, чому Форекс особливо популярний в часи нестабільності.

Висока волатильність курсу

Заробіток трейдера – це курсова різниця, яка виникає при русі пари обраних валют в одному з напрямків. Незалежно від того, падає валюта або зростає, якщо трейдер правильно прогнозує рух, він отримує профіт. Під час "штилю" на фінансових ринках, рух курсів знаходиться в дуже короткому діапазоні, тому прибуток інвестора сильно обмежений.

У кризових ситуаціях курси зазвичай змінюють напрямок і роблять це стрімко. Досвідчений аналітик, який уважно відслідковує тренд та новини ключових економік, здатний не просто точно передбачити поведінку ринку, а й прогнозувати майбутні події з високою ймовірністю. Велика волатильність курсу добре примножує доходи, оскільки валюти за день "шторму" можуть змінюватися так само, як за місяць руху в "штиль".

Відсутність обмежень на купівлю валюти

Ще одна важлива відмінність Форекс від фондових бірж – можливість купувати іноземну валюту без обмежень та робота на світовому рівні. Обсяг щоденних торгів (за приблизними оцінками) досягає 3 трильйонів доларів. Це величезна сума, яка не має фактичної прив'язки до зовнішніх чинників, як, наприклад:

  • державні кордони;
  • фізичний продукт;
  • послуги транспортування, зберігання або виробництва;
  • митні бар'єри;
  • падіння та зростання виробництва;
  • політичні скандали та ін.

Ринок працює незалежно і допомагає інвесторам реалізовувати свої стратегії. При цьому чуйно реагує на економічну кон'юнктуру, тому що вхідна інформація може спровокувати зростання або падіння, на яких досвідчені трейдери і роблять великі гроші.

Простий вхід на ринок

Форекс – відмінний інструмент для приватних інвесторів. Старт тут набагато простіше, поріг для входу – 50-100 доларів, з яких можна отримати хороші дивіденди. Рух курсу реально спрогнозувати, спираючись на якісну аналітику. Але робіть угоди тільки, якщо аргументи на користь вашого вибору очевидні. Вдалих торгів!

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями