10 років разом з йогою!: BigMedia вдруге проведе йога-флешмоб на Поштовій площі p

18.06.2020, 10:00
10 років разом з йогою!: BigMedia вдруге проведе йога-флешмоб на Поштовій площі - Фото

На правах спонсосрства

Вранці, о 08:00, 26 червня 2020 року, на Поштовій площі у Києві відбудеться заняття з йоги просто неба, у якому візьмуть участь співробітники Групи компаній BigBoard Ukraine / JCDecaux та партнери і клієнти компанії.

Захід покликаний привернути увагу та залучити до філософії позитивного, здорового і свідомого способу життя якомога більше людей. Адже саме зараз, коли радикальні зміни і виклики сучасного світу вимагають від нас все більше сил, гнучкості й самовдосконалення, це є особливо актуальним. Саме до розвитку – інтелектуального, духовного і фізичного - і мотивує практика йоги.

Для Групи компаній BigBoard Ukraine/JCDecaux, у якій вже більше 10 років практикують йогу, особисто і щиро поділяючи її філософію, цей спеціальний захід є символічним вираженням світогляду та відповідального підходу до життя й ведення бізнесу та прагненням поширення практики та філософіі йоги серед партнерів, клієнтів і широкого загалу.

Як і минулого року, майстер-клас з простих та доступних практик йоги проведе пані Оксана Сиваківська, яка протягом 10 років є незмінним партнером та викладачем з йоги для співробітників компанії. Пані Оксана – одна з найдосвідченіших викладачів йоги в Україні та в країнах колишнього СНД, визнаний спеціаліст міжнародного рівня та практик йоги з досвідом більше 20 років.

Проведення заходу погоджено Київською міською державною адміністрацією і відбуватиметься із дотриманням усіх необхідних норм безпеки. 

Довідка

Оксана Сиваківскька – практикує йогу з 1998 року, регулярно проводить заняття з 2003. Спеціаліст з Хатха йоги і біоенергетики сертифікований Європейською Асоціацією нетрадиційної медицини (F.E.M.A), Європейським Союзом Йоги (EYA) і Міжнародною Федерацією Йоги (IYF). Сертифікований викладач American Yoga Alliance (RYT200). Wellness coach і фахівець зі здорового харчування сертифікований American Fitness Professional Association. Пройшла підготовку і активно співпрацює зі школою йоги VASUDEVA Карлоса Мігеля Переса (Іспанія, Мадрид). Офіційний представник Європейського Альянсу Йоги на території країн колишнього СНД. Чемпіонка Європи 2007 року в категоріях артістік і олімпік йога.

http://www.yoga-vasudeva.kiev.ua/

Група компаній BigBoard Ukraine/JCDecaux - лідер ринку зовнішньої реклами України, з долею ринку – 13,5%. В Україні існує з 1993 року. Група представлена по всій Україні. BigBoard Ukraine входить до міжнародного холдингу JCDecaux SA (Франція).

BigMedia, група компаній BigBoard Ukraine/JCDecaux - найбільший сейлз-хаус зовнішньої реклами в Україні, існує на ринку з 2005 року. Входить до складу найбільшого в Україні ooh-холдингу і надає повний спектр послуг з реалізації рекламних кампаній у зовнішній рекламі.

[email protected], www.bigboard.ua, www.bigmedia.ua

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса